Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros a fityma és szúr/éget,...

Piros a fityma és szúr/éget, aggódjak?

Figyelt kérdés

Ma jött elő a tünet. Ha hátrahúzom akkor a fityma belső része (nem a makk) piros és ha hozzáérek rohadt érzékeny és szinte csíp. Most lezuhanyoztam és kicsit behintőporoztam. Nemi kapcsolatom nem volt manapság.

Elképzelhető, hogy azért van mert sokat maszturbáltam? Ugye akkor dörzsölődik és és lehet azért pirosodott ki és vált érzékennyé?

Mást nem nagyon vettem észre, makkal semmi gond, makk alatt, ahol a hátrahúzott fityma része van ott piros és fáj. De csak a bal részen, tehát csak az egyik fele.


Mit tanácsoltok? Pihentessem mindenképp?


2016. aug. 24. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem aggódni kell, hanem jó alaposan megmosni, és ha már nem érzed rajta a pállott húgyszagot akkor szárazra törülni, és behintőporozni!
2016. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindig mosom!

Szárazra is töröltem, sőt nem is töröltem mert fáj ugye hanem hajszárítóval szárítottam (persze nem közelről..)

2016. aug. 24. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Az van, hogy xarul mosod meg, nem elég erősen, a sperma maradékba meg van cukor és fehérje is, és a mosatlan kezeddel meg a pisából rakás baktérium megtelepedett és beette magát a hámrétegbe.

Próbáld szappannal mosni alaposan, és használj utána intim mosakodót mert gyakorlatilag semmi immunrendszered.

2016. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pisilés után is mosd meg, vagy töröld át nedves törlőkendővel!
2016. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha behintőporozom akkor nem lesz gond? Mármint, rajta van a hintőpor és úgy engedjem vissza a bőr?
2016. aug. 24. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Akkor most Neogranormonnal kenjed be ,az gyorsan megszünteti ezt .
2016. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az nincs itthon :(
2016. aug. 24. 20:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Antibakteriális szappannal jól megmosni, naponta többször, este bekenni neugranomonnal vagy valami hasonló kenőccsel, pihentetés (nincs maszti) és 2 nap alatt helyre jön.
2019. máj. 21. 14:41
 9/9 A kérdező kommentje:

A hosszú maszturbálás miatt a fityma kidörzsölődik.


(újra előfordult, most 1 nap alatt helyre jött)


Akinek hasonló problémája van. :)

2019. máj. 21. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!