Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok, varicocele...

15 éves vagyok, varicocele (here-viszértágulat) -om van. Azt mondta a suli doki menjek el urológushoz, lehet hogy műteni kell majd a doki elmondja mihez kezdjek. Ha műteni kell, akkor az mennyire fájdalmas, és hogy zajlik ez a műtét? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

@ Gabi891010:


Őhm,... Figyu, írj egy >>privit nekem, és küldd el benne te az MSN-címedet, felveszlek és beszél7ünk! Oksa? (MSN-en gyakran fentvagyok, itt meg nemtom, vmiért nem vettem észre hogy válaszoltál, csak most olvasom, hogy elkérted az MSN-emet, ezért bocs, hogy nem reagáltam korábban! (:-s )



Amit felvetettél: Igen,... a hosszas álló/ülő, mozgásszegény életmód, téli idő, ezek MIND kockázati tényezői a visszeresedésnek (nemcsak a heréknél, hanem a végtagokban is). Erre vannak speciális gyakorlatok, amiket RENDSZERESEN végezni kell. Azt, hogy most mulasztja el természetes hatóanyag, ennek még utána kell néznem.


Egyébként BÚÉK! :-D


Üdv: EE

2011. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!