Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen étellel, porral vagy...

Milyen étellel, porral vagy akármilyen erősitő szerrel próbálkozhatnék?

Figyelt kérdés
Édesapám leukémiás már 3 éve azonban az orvosok 2 éve mást sem tudnak csinálni csak vért adnak neki ha nagyon legyengül aztán haza engedik, de itthon 2-3 hetet bir ki, azt is ágyban. Csont soványra fogyott, az étvágya csak akkor jó ha kijön a kórházból és én gondoltam szerzek valamilyen erősitő szert vagy valami ehhez hasonlót amitől erőre kaphatna, van valami tanácsotok?

2016. szept. 9. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos, nem gondolom,hogy bárkinek is lenne valami csodaszere ilyenre .Az égiekre van itt már bízva minden .

Barátkozni kell a gondolattal,egyszer befog következni az,amit nem szeretnénk hogy hamar eljöjjön.

Jobbulást édesapádnak !

2016. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én olvastam valami olyat, ha 5 évig kibirja ezzel a betegséggel, akkor van esélye kigyógyulni. A semmiből jött neki ez a betegség, egy kőkemény ember volt azelőtt és ugyan igy ez a betegség ahogy jött úgy el is távozhat, nem?
2016. szept. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!