Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alhasi és herefájdalom,...

Alhasi és herefájdalom, ezekben a helyzetekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elsősorban azt kezdeném, hogy kb. fél éve egyátalán nem kívántam az önkielégítést, de mégis csináltam, és próbáltam minél hamarabb befejezni, szóval minél hamarabb elmenni, mert nem akartam, de ha nem csináltam, akkor kellemetlenül éreztem magam belül...


Aztán a nyáron próbáltam ezt visszafogni, hogy ne csináljam ha nem akarom, ez sikerült is, heti 1-2-re levittem.


A lényeg: az utóbbi 2-3 hónapban azt vettem észre, hogy maszti után fáj az alhasam, közvetlenül a szerszám felett. Ezt betudtam annak, hogy "csak hamar akartam elmenni..." de nemhiszem, hogy emiatt fáj.


Viszont a barátnőmmel néha elvagyunk, nem kell rosszra gondolni, szimplán felizgulok annyira, hogy az alsógatyám képes egy jókora foltban elázni az előváladéktól. És itt jött a problémám. Úgy elkezdett fájni, hogy alig birtam felálni. Bár próbáltam pisilni, mert kellett, egyátalán nem ment, de mereven nem is fog, de kellett.. Erőltetve sikerült. Aztán fájt még, vagy inkább kellemetlen volt.


Illetve a herém tapintásra érzékeny lett (de csak a bal).


Már eléág rég masztiztam, ezért most úgy döntöttem, megnézem, milyen a cucc állaga, hogy hátha valamit segít, de nem. Színe szép, mennyisége is elég sok volt, szagra semmi eltérő a régi, még kívánthoz képest.


Kerestem ez ügyben több órát a neten, de semmivel sem jutottam előre. Mondtak itt prosztatamegnagyobbodást, gyulladást... De vizelni simán, egyre megy, erőltetés nélkül, nincs fájdalom, szép vastagon is jön, sőt haver multkor messziről látta és meg is szólta, hogy milyen vastagon jön. Bár elég sokszor kell mennem pisilni, de ez azért van, mert napi 3-3,5 liter folyadékot megiszok, ha nem innék ennyit, akkor erős fejfásásom, és rosszulléteim lennének.


Szóval nemtudom mi lehet a háttérben. Vizeletet is vizsgáltak, bár azt más okban, de az teljesen jó lett, mondjuk lehet semmit enm mutatna ki.


Amire egyébként én gyanakszom, az az, hogy mondhatni használaton kívül van, majd egyszer felizgulok, akár órakig is mereven, mégsem megyek el, és talán sok ondót termel a prosztatám vagy valami hasonló... Szerintetek?


Bocsi a szöveg hosszáért, de szeretnék valami választ kapni. Urológus tervben van...


F/17



2016. szept. 9. 18:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és a fájdalom, illetve érzékenység 1-másfél órán belül elmúlik.
2016. szept. 9. 18:11
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Add meg a testednek is azt,ami megjár neki .A tested működését nem tudod átverni,ahhoz kevés vagy .

A férfiak arra vannak kódolva,hogy mindig friss spermiumot tároljanak,mert a fajfenntartási ösztön ezt akarja .

Ahhoz hogy friss legyen,űriteni is kell,nem csak izgalomba hozni a nemi szerveket.Ha megfelelően működteted nemi szerveidet,a fájdalmak is eltűnnek .Aki merev állapotában is tud pisilni,annál valami probléma van .Merev állapotában 1 csepp sem sem hagyhatja el a húgy csövet . Kicsit hiányoz ezen a területen a biológiai tudásod.

2016. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, és nem is merev állapotban pisiltem, hanem sokkalinkább átmente, lankadt között. Csak megpróbáltammerven, de nyilván nem is ment..
2016. szept. 9. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Az első válaszoló amit írt halál baromság. A spermiumok elhalnak, felszívódnak új termelődik, ha nem ürül avagy a szervezet megoldja éjszaka az ürülési folyamatot. (Éjszakai magömlés).


A prosztataprobléma állhat a háttérben akkor is. Nem feltétlen van gond a pisiléssel attól még ugyanúgy lehet egy gyulladás ott és ezért lehet tapintásra érzékeny a here is vagy akár kisebb mellékhere-gyulladás is kiválthatja ezt. Urológushoz menj el ezzel a problémával, ha semmi bajod nincs akkor is meg nyugszol, de a magömlés utána fájdalom 99%-ban prosztata okozza.

2016. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező te magad irtad,voltál orvosnál és minden okés volt.

Akkor miről ír a 4 es.Felülbirálja az orvosi vizsgálatot ?

Az orvos látott,vizsgált,meghozott egy vizsgálati eredményt.

A 4 es mint egy látnok,írja neked hol van a gond.

Látatlanba még egy valódi orvos sem mert semmit kijelenteni.

2016. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
47% te annyira buta vagy hogy az már fáj. A legvalószínűbb tünetet írtam le ami lehetséges probléma esetén. Alhasi fájdalom, megömlésnél. Ez prosztata... Nézz meg orvos válaszol oldalakat ugyanilyenre ugyanezt írták minden orvos különböző oldalakon.. A tünetek leírva erre utalnak. Mivel még nem volt orvosi vizsgálat ezért a diagnózis természetesen nem biztos! De valószínű.
2016. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lehet merev hímvesszővel vizelni. Lásd reggeli merevedés, meg amúgy is. Itt a lehetőség próbáld ki. Csak annyi, hogy nem oda fog menni ahova kell. Szexuális izgalom hatására nem tudsz pisilni. Szóval aktus közben nem pisilsz be.
2016. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reggeli merevedésről még nem hallottál.
2016. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vőlegénybetegség. Erre keress rá.

Felizgulsz, aztán nem élvezel el, ez okozza a fájdalmat.

2016. szept. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!