Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér valami a makkon?

Fehér valami a makkon?

Figyelt kérdés

Múlt csütörtökön fürdés és maszti után szinte az egész makkomat ellepte vmi fehér váladék. Azóta naponta mosom tiszta langyos vízzel, és egy része lejön, majd újra ott van. Mi lehet ez? Tippek a kezelésre?

Köszi



2016. szept. 14. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A korod ugyan nem írtad, de gondolom nem vagy több 14 évesnél. Amit a makkodon találsz az teljesen természetes. Ezt nevezik szmegmának. Tizenéves korban intenzíven termelődik. Továbbra is legalább naponta egyszer egy alapos mosással karban lehet tartani a pélót.
2016. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Lehet az előzőnek igaza van. Nekem soha sem volt ehhez hasonlóm.

17/F

2016. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Túró.
2016. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
#2! Neked lehet azért nem volt, mert lehet mindig alaposan megmostad, míg a kérdező azt mondja azóta mossa rendszeresen amióta olyan. Valószínű előtte is mosta, csak nem olyan alaposan és nem mindig húzta fel a fitymát teljesen fürdéskor.
2016. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg nem smegma volt,mert az nem hirtelen jelentkezik .A smegma egyébkén sem folyós,és makk alatti árokban található .
2016. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.


27 vagyok.


Előtte elég piros volt, és Bepanthennel kentem egy hétig, amire elmúlt a pirosság.

2016. szept. 14. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kend semmivel, hanem mutasd meg bőrgyógyásznak minél előbb! Lehet, hogy valamilyen fertőzésed van, a tünetek alapján például gomba is lehet.
2016. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!