Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek fitymaszűkületem van?

Szerintetek fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés

Hátra tudom húzni a péniszemen a bőrt merev állapotban is, de ránézésre szűknek tűnik a fitymám.

Tudok képet is küldeni, ha kell.....


köszi előre is a segítséget!

17F


2016. szept. 23. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem ránézésre kell megállapítani.
2016. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Kép alapján könnyebb megmondani. Így írásból semmiképp sem lehet eldönteni.
2016. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Jöhet.
2016. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kép alapján szerintem nem ártana elmenni az orvoshoz, nem sok minden látszik belőle, de könnyen meglehet, hogy fizymaszűkület. Szerintem ide is ki teheted a képet, hogy a többiek is elmondják véleményük.
2016. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Jöhet
2016. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Mutasd
2016. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok ugye, hogyha idősebbek vagytok, mint 18 és olyan intim képet nézegettek amelyen nem 18 fölötti személy látható az bűncselekmény? Minek kéregettek? Főleg aki elmúlt. Nem orvosok vagytok és az orvos is élőben nézi, de az teljesen más. Gyakorikérdések simán küldhetné az adataitokat a rendőrség felé. De még, hogy kéregetik azt a képet. Istenem.
2016. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ha hátra tudod húzni nincs gond. Ha úgy érzed probléma van akkor fordulj orvoshoz.
2016. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!