Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia műtét esetén, ha...

Gynecomastia műtét esetén, ha megvan róla minden papírom, melyik sebészetet keressem fel?

Figyelt kérdés

Sima sebészet, vagy plasztikai műtét osztály? Ultrahangon voltam, belső kivizsgálás megtörtént, orvosok szerint ezt meg kéne mutatnom egy sebésznek, de kicsit bezavar hogy egyébként ezt plasztikai műtétnek nevezik.


Akinek esetleg volt ilyen műtéte, azoktól kérdezem, hogy mást is kérhetnek? Csak mert nekem azt mondták, ha megmutatom egy sebésznek papírok mellett biztosan megoperál, hiszen TB támogatott műtét, endokrinológus és ultrahangos javaslatom van róla.


2016. okt. 2. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű sebészetre menj,mert plasztikai sebészet külön nincsen a szakrendelőkben. Viszont lehet,hogy van ott olyan orvos aki plasztikai sebész is,vagy ők elküldenek plasztikai sebészetre,mert ez tényleg TB támogatott műtét. Hol laksz? Ha Pesten akkor tudok ajánlani szakrendelőt,ahol a főrvos plasztikai sebész is.
2016. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mert ez nincs kötelezően lefixálva, ki hova tartozik?


Eredetileg vidéken, de tartózkodási helyem Budapest, szóval Pesten is van bejelentett lakcímem.

2016. okt. 2. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg csak a lakhely szerinti sebésztre mehetsz,de vannak kiskapuk,illetve ha az orvos elvállal,akkor mehetsz máshova is.
2016. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pesten is vettem már igénybe egészségügyi ellátásokat, fogászatot, Semmelweis egyetemen is voltam, mindenhol ilyenkor a tartozkodási (második lakcímem) írják rá a papírra...


Te melyik főorvost ajánlod egyébként?

2016. okt. 2. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Privátban megírom.
2016. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!