Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok és alig egy...

17 éves vagyok és alig egy hete metéltek körül. Azért irtam ide mert rengeteg olyan kérdésem van aminek a megválaszolása tapasztalatból ered. Nagyon megvagyok ijedve, hogy valami nem lesz rendbe. Ezzel egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Első kérdesem az lenne ,hogy ti mennyi ideig tapasztaltátok az érzékenységet a makknál? A napokban feltűnően javulni kezdett ,de elkezdett viszketni!

A második kérdesem ,hogy a gennyeddzés normális illetve hogy tisztitsam a sebhez tapadt váladékot?

A harmadik ,hogy a kamillázás mennyire hasznos?

A negyedik ,hogy a varrat szedés mennyire fájaldamas?

Az ötödik ,hogy az önkielégítés hiányából adódó szexuális frusztációmat hogyan tudnám levezetni ,mert ugye a mozgás nem igazán megy..

Előre is köszönöm az összes választ!:)



2016. okt. 10. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


1. Egyéntől függ, ez eltarthat akár hónapokig is. Elképzelhető, hogy az alsó gatyád dörzsölni fogja.

2.-3. Normális, kamillázással próbáld meg óvatosan, bő lével.

4. Nekem felszívódó volt, de nem hiszem, hogy fájdalmas lenne :)

5. Én a 14. napon óvatosan kicsaptam... de előtte nem is nagyon gondoltam arra, hogy ki kellene verni. Én akkor a makkomat dörzsölgettem és simán elmentem...

2016. okt. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

1. öö, nemtom, valamennyire most is érzékeny (3 éve volt, most 22 vagyok). szóval van például, hogy úgy ér hozzá a törölköző, hogy kb kiráz a hideg. amúgy megszokja egy idő után. meg sokat számít az alsónadrág is.


2. valamennyire nekem is gennyes volt egy ideig, de nem tudom, hogy normális-e. én otthon próbáltam sokat szellőztetni, meg betadinos vízbe áztattam, hogy lejöjjön a géz, aztán egy idő után elmúlt. de 1 hét azért elég rövid idő, szóval biztos majd jobb lesz.


3. nemtom :D


4. szerintem nem az, a nehezén túl vagy ;)


5. én sokat mentem sörözni haverokkal, meg minél több olyan dolgot csináltam, ami elvonta a figyelmem a dologról. próbáltam minél kevesebbet otthon lenni.


kérdezz nyugodtan ha még eszedbe jut valami :D

2016. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gyula1971 ***** válasza:

Szia!

1.-Nálam is furcsa volt az érzékenység az első pár hónapban. Alsónadrág megválasztása fontos!


2.-Gennyezés nálam nem volt.


3.-A kamillázás hasznos,én 1-hónapig csináltam este 10-percre tettem be, után aha szárazra töröltem a hámosító kenőcs jött.


4.-A varrat nálam magától kihulló volt.


5.-Én 1-hónapig nem hokiztam, nem is szabad elvileg. De én Xanax nyugtatót szedtem este 1-az elalváshoz,ez csökkenti a hormontermelést a szervezetbe, tehát hangulatjavító gyógyszertől nem lesz kanos az ember,simán kibírja az 1-hónapot!

2016. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!