Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítséget kérek. Nagyon...

PlSVALASZTPLS:) kérdése:

Segítséget kérek. Nagyon félek! Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok a napokban elkezdett érdekelni egy dolog...már régebben is észrevettem hogy merevedéskor kicsit balra áll a farkam,mindig is azt hittem hogy ez teljesen normális mivel jobb kézzel verem....azonban a napokban találtam egy ugyan ilyen kérdést amihez ezt a linket csatolták... [link]

Ahogy olvastam eléggé megijedtem,mit kéne tennem? Esetleg ne verjem ki többet? Vagy elmúlik magától? Ti mit tanácsoltok?

14/F


2016. nov. 3. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak enyhe a görbületed, az még lehet normális. Sok fiúnak/férfinak nem teljesen egyenes. Ennek nincs köze a maszturbációhoz.
2016. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan!

Millió egy férfinak görbe a farka, nincs vele semmi gond!

Tud vele rendesen szexelni, gyereket nemzeni, stb.!

Régen is volt ilyen és még lesz is :)

Apró esztétikai probléma csupán, és van akinek ez tetszik, vagy élvezetesebb így :)

No problem!

2016. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem a verestol van, nyugodtan csináld, és nem lesz baj szexnél sem, hacsak nem nagyon görbe
2016. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat! Es nem,egyaltalan nem nagy a gorbulet csak kicsit megijedtem ez az egesz miatt...es akkor majd a szexnel ez nem fog befolyasolni?
2016. nov. 3. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fog befolyásolni. Barátom farka is görbe, és fantasztikus vele a szex. Ne aggódj, és ne stresszelj ezen.

20L

2016. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!