Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis fitymaszűkületem,...

Van egy kis fitymaszűkületem, körülmetéltessem magam?

Figyelt kérdés

Ha nem áll a kis jankó, akkor minden gond nélkül megemeli a kalapját. Ellenben szex közben kissé zavaró, hogy nem tudom visszahúzni a fitymám. Nem is higiénikus annyira.


Körülmetéltessem magam 20 évesen? Egyébként milyen kockázatai vannak? Olvastam valahol, hogy ne engedjem a teljes körülmetélést, mire kell még odafigyelni?


2016. nov. 5. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ezt jobb családokban 3 évesen már elvégeztetik a szülők. De ha te úgy érzed, hogy még korai zavartalan nemi életet élni, akkor várjál akár 50 éves korodig. A kockázata kb még annyi sem, hogy az utcán a fejedre esik egy tégla.
2016. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem feltétlenül kell körülmetélni,több műtéti eljárás is létezik már,ha tudod kerület el a metélést,elég hosszadalmas 4-6hét a gyógyulási idő,első 2 hétben sok kellemetlenség lehet,seb nedvezhet,beleragadhat a gézbe,kötözésre szorulhat stb.

Urológust keresd fel,beutaló nem kell,vizsgáltasd meg magad és beszéljétek át milyen lehetőségeid vannak,néha elég kenőcs használata.



Ha merev a péniszed mennyire tudod a fitymád hátrahúzni?

Meleg vízben vagy ha sikosítot használsz és merev a péniszed könnyebb a fitymád hátrahúzni?(próbáld ki)

2016. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2016. nov. 5. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért mitőlünk várod a döntést/megerősítést? Nem a mi péniszünkről van szó, hanem a tiédről, így most mi adhatunk akármilyen tanácsot, a kérdés, hogy te mit akarsz? Körülmetélést vagy megmenteni a fitymád?
2016. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
engem 23 évesen metéltek körül. holnap lesz 4 hete. ha sokan meg is köveznek itt miatta. nagyon kis helyes lett és nem bántam meg. mellesleg.. én is így voltam. majd jött egy fitymafék berepedés. majd a fitymán kisebb berepedések. féket vágták. akkor viszonylag jobb lett. de nem 100%-os. így lett a TKM. ha kérdésed van válaszolok szívesen, amint tudok
2016. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljes metélést követően én is teljesen meg vagyok elégedve vele - párommal együtt. Sokkal jobb, mint bármikor volt vagy lett volna. Túlzásnak érzem a riogatásokat, illetve saját tapasztalók leírását direkt módon lepontozni eléggé gáz.
2018. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!