Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy fitymaszűkületem...

Lehet hogy fitymaszűkületem van. Körülmetéltessem magam?

Figyelt kérdés
A bőrt a makk mögő simán hátratudom húzni de a makk mögötti rész enyhén nagyon redőzött. A makk mögötti rész után nem nagyon tudom tovább húzni. Az elétem során nem volt vele még probléma, most sincs csak nem hagy nyugodni a kérdés hogy hagyjam így vagy metéltessem körül. Sem vizelés közben sem szex közben nem okoz gondot. 21/F
2010. jún. 10. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért akarod piszkálni? Ha bizonytalan vagy menj el egy dokihoz és nézesd meg.
2010. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Hová akarod még húzni?! Nem műbeles virsli a szerszámod! Amúgy a fitymaszűkületet sem körülmetéléssel gyógyítják. Jajj, de buta vagy.
2010. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért lennék buta? Utána olvastam szaklapokban. Az enyhébb fokú fitymaszűkület esetén plasztikai beavatkozás van, durvább esetben pedig körülmetélés. De egyébként nem igazán akarok vele sehova sem menni...
2010. jún. 10. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem körülmetéltek és jó sz*rul is jártam.

A makk ki van száradva, foltos,l kérges, hámlik. Csúnyák a vágások, hegesedés van, plusz a varratok is 20 évvel később estek ki, csúnya nagy lyuk van még ott, kettő is... nagyon rondán néz ki, mintha nemibeteg lennék, énszerintem teljesen hülyének kell lenni, hogy valaki önként lecsonkoltasson egészséges szöveteket a testéből, ami nem nő vissza, amúgy meg funkciója van...

2010. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18:39 vagyok. Te magad írtad le, hogy mi a helyzet ama részen. Miért gondolsz arra, hogy ez durva? Szerintem még enyhe sem. Nincs vele probléma, csak te nem vagy kibékülve vele. Fitymaszűkületnél a makk nem tehető szabaddá. A tiedet lehet. Ezért írtam, hogy buta vagy, nem sértésből, hanem mert azt hiszed, valami bajod van, ami csak drasztikus beavatkozással orvosolható. Nincs két egyforma fütyi, a tied ilyen. Semmi gond vele.
2010. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erről van szó. Eszedbe ne jusson semmi olyan, amit később megbánhatsz nagyon....
2010. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Jah, a teljes körülmetélést kerüld
2010. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha utána gondod lesz, akkor azzal már nem sokat lehet kezdeni. Vannak jó módszerek, nem kell lecsonkolni, mert megbánhatod, elég sokan bánják meg, mert csúnya lesz, vagy kiszárad, csúnya, kérges lesz, elég para tud lenni, nem néz ki valami esztétikusan :(

Előbőrből minél többet kell meghagyni, nem viccből nőtt oda, funkciója van, csak nem szabad, hogy elszorítsa a makkot, de nem szabad levágni, szerintem

2010. jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs a fitymáddal semmi probléma, és nem akarsz vele sehová sem menni, akkor...

...miért tetted fel ezt a kérdést? (Kamu<?>)

...miért foglalkoztat a körülmetélés gondolata? Mi történt, ami kiváltotta benned ezeket a gondolatokat? (Magától csak nem kezdesz el iesmiken agyalni... o.O)


Üdv: EE

2010. jún. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!