Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Edzések, meccsek után félek a...

Edzések, meccsek után félek a közös zuhanyzóba fürdeni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Edzések meccsek után közös fürdőbe félek bemenni mert amugy se tul nagy a péniszem de mozgás után még jobban es nem tudom elérni h "kinyúljon" vagy valahogy nagyobbnak tűnjön. Nem tudom mi tévő legyek :/

2016. nov. 7. 22:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Fürödj otthon
2016. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Otthon szoktam csak a többiek néha szóváteszik(kérdezik).
2016. nov. 7. 23:02
 3/31 anonim ***** válasza:
Miért? mekkora a szerszászod?
2016. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a többieknek annyival nagyobb?
2016. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

És tudod, miért teszik szóvá?

Mert én tudom, ha bírnám a csipádat, mert civilben mondjuk egy jó srác vagy, vagy jó fej, szimpatikus, akár meg jól is teljesítesz meccsen, az ilyen ember társaságában egyszerűen jó lenni! Lehet a többiek szeretnének barátilag kezdeményezni azzal, hogy szóvá teszik. Gondolom jóba lehettek, és te elzárkózol mert bebeszéled magadnak hogy kicsi a péniszed! Elhiszed, hogy nem ez érdekli őket? Ezt csak te misztifikálod túl, ez nem több, mint a saját önbizalomhiányod kreálta félelem, ezek a hülyeségek kizárólag a te agyadban léteznek, az övükében honnan veszed? Megkérdezted őket arról, hogy így gondolják-e mint te?

2016. nov. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyozd le felelmed es jobban fogod magad erezni
2016. nov. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Latom hogy a tobbieknek nagyobb foleg ugy hogy nekem osszébb megy mozgás után és sajnos sejetem hogy 1-2 ember kinézne miatta vagy hatam mogott mondana.
2016. nov. 8. 07:58
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele. Nálunk nekem a legkisebb,sosem zavart.
2016. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag győzd le a kisebbség érzésedet. Egyébként optikai csalódás az egész. A sajátodat felülről látod és egészen kis szögben, ami a perspektíva szabályainak megfelelően így számodra kisebbnek tűnik. A többiekét viszont más szögből látod, ezért tűnnek nagyobbnak. Ha eleve félsz, akkor még inkább összehúzódik. Különben meg fogd fel az egészet humorral, az más területeken is segít az életben.
2016. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem is összemegy meccs után, főleg hogy hidegen leizzadok, és erre a fitymám is jobban ráhúzódik, ez tök természetes! És mondom ezek csak félelmek! Ezek csak azt teszik beled, hogy antiszociálissá tesznek, ezt furcsállják a többiek is! Én is féltem annak idején picit, de volt ott pár idősebb srác is, azokban semmi szégyenlősség nem volt, de nem is mutogatták magukat, természetesen viselkedtek én is róluk vettem példát!

Zavarba meg akkor lehet hozni, ha hagyod magad, és látványosan besértődsz, ha valaki esetleg szóvá tenne rajtad valamit! Ezeket most így lehet le tudod meg reagálni, de később már nem fogod tudni könnyen, ha most nem tanulod meg a leckét! Attól, hogy kóstolgatnak egyesek, ez benne van a pakliban, ilyenkor flegmán vonj vállat, és kérdezz vissza nyugodtan! Most azért félsz, mert semmi módszert nem ismersz arra, hogy hogyan reagáld le, ha egyesek kóstolgatni próbálnak, ugye?

2016. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!