Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Edzések, meccsek után félek a...

Edzések, meccsek után félek a közös zuhanyzóba fürdeni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Edzések meccsek után közös fürdőbe félek bemenni mert amugy se tul nagy a péniszem de mozgás után még jobban es nem tudom elérni h "kinyúljon" vagy valahogy nagyobbnak tűnjön. Nem tudom mi tévő legyek :/

2016. nov. 7. 22:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ne vedd le a nadrágodat talán az is segít valamit,de nem ettől leszel menő hogy mutogatod magadat :)
2016. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Sokan sajnos meg is lankadtan vonnak le kovetkeztetest.. az meg talan elviselem ha igy csapaton belul maradna csak attol tartok esetleg mas tarsasagba is szobahoznak, lanyok elott is
2016. nov. 12. 12:47
 23/31 anonim ***** válasza:
30%
Semmi gond, akkor féljél életed végéig! De akkor ne csodálkozz majd, ha végül egyedül maradsz, mert mindig mások sugdolózásaitól rettegsz! (Ami amúgy is kivédhetetlen, de így aztán végképp!)
2016. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
38%

A zuhanyzó van van válaszfal?


Ha igen akkor boxerban megy a zuhanyzóig,vidd a törölközöd és csak a zuhany a lépés után vedd le a boxert,a fenekeden kívül semmit nem láthatnak így,gyors legyél.



Ha nincs válaszfal akkor is zuhanyzóig boxerban mész,keress eldugottabb részt ott kaod le gyorsan a boxert,fallal befelé,zuhany rózsával szembe álljál be akkor nem látnak szinte belőled semmit

2016. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Sajnos nem valaszfalas. Kedves 23/24 en ertem teljes mertekben mit mondasz, meg neztem a cikket is amit kuldtel de nem tudom olyan konnyen ravenni magam mivel regebben volt belole kellemetlensegem, emiatt is tartok ettol
2016. nov. 13. 00:19
 26/31 anonim ***** válasza:
69%
Pedig ez nem több annál, hogy ráveszed magad arra, amitől félsz! Oké, első lépcsőnek talán választhatod akár az előző kommentelő általi szociofób zuhanyzási módszert is, de hidd el, jobb ezen minél előbb túlesni és megszokni ezt az új élethelyzetet, lehetőleg szorongás nélkül, akkor legalább nem leszel mulatságos attól, hogyan takargatod magad, mint azt az előző javasolta! A társaság előtt a természetes viselkedés elfogadott. Ha természetellenesen viselkedsz, az sokkal feltűnőbb annál, mintha csak egyszerűen fognád magad, és mindenfajta extra óvintézkedések nélkül simán lezuhanyoznál, azt kész!
2016. nov. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Azt se ertem h nyugalmi alapotba parszor nagyobb de mozgas utan mindig osszebb megy es ez nem valtozik csak ido mulva
2016. nov. 20. 20:10
 28/31 anonim ***** válasza:

Ha ennyi kérdésed van, miért nem olyan oldalon kérdezel, ahol az ilyen kérdésekre specializálódtak? Annyi ilyen oldal van!

Ajánljak esetleg egyet?

2016. nov. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az ilyen csapatbéli dolgok csapaton belül maradnak, hiszen gondolj már bele egy olyan beszélgetős helyzetbe, ahol egy másik srác a te f@rkadról beszélget másokkal?! Hogy húú neki jó kicsi, ez neki ciki, ha ilyenről beszélget... Am meg, ha beszól, akkor nyugodtan mondhatod, h te miért az enyémmel vagy elfoglalva tán a fiúkat szereted? Am valóban a természetes viselkedés a legjobb én sem szeretem mutogatni magam egyszerűen törölközővel odamegyek és elkezdek zuhanyozni, úgy sem nagy fürdést kell rendezni ott :D
2016. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Oldal ami erre specializalodik?

Az a baj h tenyleg van egy-ket ilyen ember aki mashol is elohozna foleg ha nem vagyok ott, volt mar ra pelda is h szobakerult, es az hozta fel akinek nagyobb van..

2017. jan. 28. 00:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!