Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 és fél éves vagyok,157cm...

14 és fél éves vagyok,157cm magas. Valami baj lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
csak a herém szőrös egy kicsit, sehol máshol. hangom vékony, ondóm nincs. félek hogy valami baj van csak nem tudom forduljak e orvoshoz
2016. nov. 10. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés a férfi hormon a szervezetedben. Kezdjél el gyúrni és attól el kezd termelődni! De idővel amúgy is lesz majd, Van aki későn érik
2016. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az a legnagyobb baj, hogy 15 éves vagy.
2016. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj.



Későnérő vagy.Korodhoz képest elég alacsony vagy mint egy 12 éves gyerek,akik a te korodban alacsony az gyakran később érik,később lesz szőrzete(átlag magasanak,fejletteknek 12-13 éves kor elején),később lesz spermájuk,kisebb a nemiszerv méretűk ő a,de amint megnyúltak ez van hogy csak 16 éves koruk után következik be utolérik a többieket is.(14 évesek 166-172 cm magasak,15 évesek simán 175-180 cm magasak hacsak nem alacsony az apjuk)


De 16 éves kor a végső határ amikorra a szervezeteknek spermád kellene termelni,ha ez nem történet meg endokrinológus kell mennem.


Szóval nyugi,csak későnérő vagy,picit több időre van a szervezetednek szüksége!

2016. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A méreted is kisfiús?

Ha igen akkor meg tuti későnérőség

2016. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!