Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi bajom lehet további itt lent?

Mi bajom lehet további itt lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) először is 15 éves fiú vagyok és 3 napja elkezdett fájni a bal herém csak enyhén és ma már éreztem a bal alhasomban is kisebb fájdalmat illetve a combtőnél a herémen nem találtam elváltozást csak az alján kisebb dudort.Az orvosoktól nagyon írtózok főleg a beavatkozásoktól :( kérlek segítsetek a válaszokat előre is köszönöm :)
2016. nov. 11. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pedig jo lenne ha felkeresnel egy orvost, de elotte szolj apudnak v idosebb tesonak, ha van, hogy ne legyel egyedul!
2016. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A hasfal izmainak fájdalma kisugározhat a herére is. Végeztél, valami erőltető fizikai munkát esetleg? Lehet, hogy az az oka. Talán még várhatsz egy kicsit hátha elmúlik, ha nem vagy fokozódik a fájdalom orvos! :) Lehet herevisszér, sérv stb. is, azért ha nem múlik elkerülhetetlen a doki. És nem kell tartanod tőle, nem esnek egyből baltával neked. :)
2016. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a segítséget :) és az értelmes válaszokat nem csináltam megerőltető fizika munkát rendben akkor várok még 1-2 napot remélem elmúlik :)
2016. nov. 11. 21:13
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem viszér...a fiúknál serdulo korban nagyon gyakori...dudor + fájdalom, lábba kisugárzó fájdalom, ez mind arra val...orvoshoz kell mennedd..
2016. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet megmondani,lehet semmi bajod nincs,mert gyakran számolnak be kamasz fiúk néha előforduló herefájdalomról.V olt (több is)aki elment urológushoz és nem találtak rá okot,minden rendben volt.


14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit kell vinni.célszerű sokszor telefonon időpontot kérni

2016. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben értem köszönöm szépen az értelmes válaszokat és a segítséget és a visszérrel orvoshoz kell menni vagy mikor múlik el a fájdalom illetve jelentkezik majd mindig ?
2016. nov. 13. 00:10
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a bal herém alján érzek ilyen vastagabb érhez hasonló dolgot@
2016. nov. 13. 00:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor visszerem lehet igaz ?
2016. nov. 13. 00:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha érzel egy eret akkor próbáld megnézni hogy picit ki is dudorodik esetleg.Ha kidudorodik akkor esély van rá hogy visszér,ezzel is urológushoz tudsz menni,enyhe esetben nem csinálnak vele semmit,súlyosabb visszérnél műtétre lehet szükség,mert a Here visszér a nemzőképességet,a spermák gyorsaságát befolyásolja.
2016. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mára már nagyon enyhült a fájdalom
2016. nov. 13. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!