Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületem van hogyan...

Fitymaszükületem van hogyan távolitsam el a szmegmát?

Figyelt kérdés
Az a lenyeg hogy nyáron lesz egy mütétem a fitymaszükületem miatt de furdés közben észrevettem hogy szmegmáim vannak valaki tudna ajanlani valami modszert hogy hogyan takaritsam/távolitsam el hátrahuzni ugyebar nemtudom teljesen :/

2016. nov. 23. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Hát ezt mi nem tudhatjuk, mennyire megy hátra a fitymád, mivel nem mutattad meg ugyebár! Előbb talán még kéne mutatni ahhoz, hogy bármit lehessen rá mondani ugyebár?

És ugyebár itt senki nem orvos, sem szakértő,... ugyebár?

2016. nov. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg alaspriccelni a vizet, vagy valamivel alanyulni
2016. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
amikor lankadt sem tudod teljesen hátrahuzzni...hát ha nem , akkor csak látja már z orvos, hogy milyen szintu szukuleted van és lehetetlen a makkod mosása...joooj, én nem tudom, hogy tudjátok magatok rászedni a kurulmetélésekre stb...hát annyira mínusz és a korulmetétl farok annyira nem szép szerintem...van egy lengyel fiú, akinek a videójai fent vannak a neten, hogy totálisan be volt neki szukulve, csak egy icipici lyuk volt nek a fitymáján, de egy fél év alatt teljesen megtágította...fityma strechinggelt...
2016. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Énsem szeretném metéltetni de ez a leggyorsabb es a legegyszerubb.
2016. nov. 24. 21:17
 5/15 A kérdező kommentje:
Eltudnád linkelni nekem az a lengyel fiut?
2016. nov. 24. 21:18
 6/15 anonim ***** válasza:
most képzeld el, hogy leszednek neked onnan minden...pedig az mennyire csodálatos, mikor nyalják a fékedet...vagy mikor huzigálod a fitymád a makkon...lehet egy kérdésem??? hány éves vagy??? miért mentél orvoshoz??? és miért csak nyáron lesza a mutét ha ilyen szintu szukulésed van???
2016. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az utóbbi linken vannak a videói...teljesen a kezdettol, mikor totál ossze volt neki szukulve...majd végul már teljesen szabad fitymája lett...
2016. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
...vagyis nem teljesen szabad és mindez 6 év alatt, de a semminél ez is több! És nem minden fityma alkalmas a nyújtásra, és a videókban nem esik szó az elő- és utókezelésekről éppen ezért kérd ki hozzáértő személy tanácsát mielőtt (tehát előtte, minthogy) nekifogsz nyújtani!
2016. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha petyhüdt a péniszed akkor próbáld meg a fitymád amennyire tudod hátrahúzni és vízzel amennyit tudsz lemosni.


Amúgy tévedsz hogy a metélést a leggyorsabb megoldás!

4-6 hét a teljes gyógyulás,2 hétig a seb gennyezhet,és kötözni kellhet a sebet és beleragadhat a gézbe,sőt odéma is keletkezhet.És sokáig komoly makk érzékenység lehet és makk szárazság.


Tehát ha tudod kerüld el a metélést!


Mennyire tudod ha petyhüdt és ha merev a péniszed a fitymád hátrahúzni?

Ha meleg vízben ülsz 10 percig és utána a fitymád hátrahúzod akkor picit könnyebben tudod a fitymád hátrahúzni?

Ha meleg vízben könnyebb hátrahúzni a fitymád akkor napi szinten meleg vízben húzkod a fitymád hátra

2016. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!