Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk nektek szüleitek tudják...

Fiuk nektek szüleitek tudják hogy otthon maszturbáltok?

Figyelt kérdés
15-20 év körüli fiuk, nektek szüleitek tudják otthon veritek a farkatokat? Vagy sejtik, vagy vagy volt már olyan szituáció ahol meglátták hogy csináljátok, vagy hasonló? Vagy ha tudják akkor ilyenkor nem zavarnak meg nem nyitnak be? Kort is írjatok.

2016. nov. 26. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Apám volt hogy olyat mondott amiből tudtam hogy tudja. Egyébként ügyesen csinálom, de neha elég veszélyesen mégsem bukom le.
2016. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, én már elmúltam 20 (22 vagyok, de ez belefér a körülibe) de eddig engem szerintem csak egyszer kaptak azon hogy maszturbálok, az sem volt egyértelmű helyzet, számukra. De nálunk ilyenről nem is beszélünk, egyéni dolog.
2016. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,tudják.
2016. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korom körül apával néztünk egy filmet, és egy jelenet az volt, hogy hasonló korú srác épp maszturbál és a nevelőapja rányitja az ajtót. Ekkor apa viccesen megkérdezte. "Te is szoktad?" Meglepődtem de rávágtam, hogy igen. Ez annyiból volt jó azóta ha csukva van a szobaajtóm nem nyitnak be kopogás nélkül. 17 vagyok.
2016. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden szülő tudja :D


természetes dolog az ilyen

2016. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!