Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák. Talán fizetnem kéne?!

Hererák. Talán fizetnem kéne?!

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél éve van hererákom, többször voltam urológusnál, de hiába, különösebben meg se vizsgáltak. Valahogy nem veszik komolyan a dolgot. A combomban már nyirokcsomóáttétek vannak és

egyre nagyobbak, mit tehetnék a

jelen helyzetben? Nem kamu kérdés, és nem is beképzelem a dolgot. Sose voltam hipochonder. Arra gondolok hogy talán a pénztelenség miatt nem törődnek velem. Le kéne őket fizetnem?


2016. nov. 29. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha hererákod lenne akkor azonnal kezelnének, ez 100%, úgyhogy itt valami más hiba van.
2016. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki állapította meg a hererákodat?
2016. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gömbicica ***** válasza:

ha valóban az a baj, semmit nem tettek Veled, ÉLETBEN vagy, lehet más a gond. Bár a mai világban ekkorát félrediagnosztizálni nem tudom hogy lehet (bár vannak fura dolgok az egészségügyben)


lehet, hogy ha mindenféle kezelésnek alávetettek volna, ki tudja mi lenne? :(


Háziorvosnál nem jártál? valami papirt csak adtak az urológián. nem?

vagy vérkép, vagy bármi amin el tudsz indulni.


menj el háziorvoshoz, és beszélj vele.

2016. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy hererákod van, ha különösebben meg se vizsgáltak?
2016. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja igen. Vérkép: vashiányos vérszegénységem is van, és nem javul. A hererákot pedig én vettem észre. Egyre rosszabbul vagyok többek közt már a hajam is hullik. Aháziorvos meg egyáltalán nem vesz komolyan. Ezek arra se hajlandók hogy "megtapogassanak".Viszont csináltak AIDS tesztet 2x is. Nem tudom minek. Mindkettő negatív lett.
2016. nov. 29. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Vashiányra legjobb a vasszöges alma, ribizli, zöldfőzelék meg hetente 1 májas étel.
2016. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gömbicica ***** válasza:

vashiányos vérszegénységre kaptál valamit?

29 éves vagy! nem igaz, hogy nem tudsz kicsikarni valami épkézláb dolgot egy orvostól.

az alábbi tüneteket felfedezted magadon?


"A hererák által okozott leggyakoribb tünetek az alábbiakban foglalhatók össze:

kicsiny, borsónyi, tömött, rendszerint fájdalmatlan csomó megjelenése a herében

a here megnagyobbodása

a herezacskó kitelítődésének, nehezebbé válásának érzete

tompa fájdalom az alsó hasban vagy a lágyékban

hirtelen folyadékfelhalmozódás a herezacskóban

kényelmetlen, húzó érzés, fájdalom a herezacskóban vagy a herében"


egyébként nőgyógyászaton is furán viselkednek az emberrel :( a mellek vizsgálata része kéne legyen egy nőgyógyászati vizsgálatnak. nem mindenki teszi meg az éves rákszürések alkalmával.


a hajhullás lehet hormonprobléma is. hormonvizsgálat esetleg volt?

vagy lehet helytelen táplálkokzás miatt is.


pénz nélkül is meg kell vizsgáljon a doktor, ha panasszal elmész az urológiára, vagy bármilyen szakrendelésre. menj máshoz. -nálunk két doki is van-

2016. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amikor észrevettem akkor utána néztem az interneten, de főleg hogy már nyirokcsomó áttéteim is vannak tuti hogy az.
2016. nov. 30. 11:22
 9/11 gömbicica ***** válasza:
59%

szerintem ha ennyi áttéted, meg mindened lenne, már nem élnél :( legalábbis csont és bőr lennél.

én már sajnos láttam pár rákos betegségben szenvedőt :(

ha kézénél van a labaorod, nézd meg már, hogy mennyi x van számok után.

2016. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Másfél évet kezelés nélkül nem húznál ki rákkal apukám. Szóval menj orvoshoz és nyisd ki a szád. Felnőtt férfi vagy állj a sarkadra.
2016. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!