Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj lehet abból, ha merevedésk...

Baj lehet abból, ha merevedéskor nem húzódik hátra a fitymám?

Figyelt kérdés

Ernyedt állapotban könnyen hátra tudom húzni, merevedéskor viszont csak egészen kicsit. Eddig semmilyen probléma nem volt ezzel (nem fájt, szex közben sem volt vele baj), de most azt olvastam 1-2 helyen, hogy ilyenkor mindenképp műtét szükséges. Nem tudom, hogy eddig csak szerencsém volt és tényleg mindenképp műteni kell vagy előfordulhat, hogy a későbbiekben sem fog gondot okozni, hogy ilyen.

20F



2016. dec. 6. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Baj nem lehet belőle, csak nem fogsz tudni házaséletet élni. Az meg csak duma, hogy eddig működött, de most ránőtt...
2016. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvasd már el kicsit figyelmesebben a kérdést...
2016. dec. 6. 21:31
 3/5 anonim válasza:
Ha eddig nem volt vele gond, akkor hagyd, bár urológusnak mindenképp megmutatnám
2016. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Az enyém működik. Én nem aggódok.
2016. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sexnél nem akadályoz akkor nem feltétlenül kell megműteni.Urológus azért megnézhetné.
2016. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!