Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyerem lehet?

Aranyerem lehet?

Figyelt kérdés
Durván egy hete elég kemény székelési ingereim voltak kevés bélsárral,viszont piszok nagy és fájdalmas erőlködéssel. Egy nap alatt vagy hétszer voltam vécén,melóba röhögtek is,meg mondták hogy ebből a sok erőlködésből aranyér lesz. Nos,úgy két napja viszket a fenekem...belül,tehát konkrétan a végbelem. Egyáltalán nem fáj,csak rohadt kellemetlen,hogy konkrétan bele kell nyúlnom a s366embe,hogy megvakarjam,melóba meg ez elég nehezen megoldható.Nem folyik belőle semmi,nem fáj,csak viszket,de az se nagyon. Mielőtt valaki mondaná,hogy mossam meg rendesen,annak üzenem hogy már konkrét beöntést adtam magamnak,mert először én is arra gondoltam,hogy...hát hogy sáros a cucc. De ez kicsukva,tehát kérdésem:mi baja a végbelemnek?!?!?!
2016. dec. 14. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Bélféreg is okozhatja.
2016. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aranyér is viszkethet nagyon, vegyél aranyér kúpot, azt használd és ne vakargasd belül, mert elfertőzöd.
2016. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet aranyered is meg lehet végbélrepedés is, minél előbb menj el proktológushoz, ezzel nem szabad játszani, elfertőzödhet, ráadásul a belső aranyerek úgy is kidurranhatnak hogy észre sem veszed max annyi hogy nedvességet érzel mintha behugyoztál volna, el is lehet benne vérezni, tudom hogy férfiként ciki ilyennel dokihoz menni de hidd el nagyon sokan elmennek orvoshoz nagyobb bajt elkerüljék és megússzanak egy későbbi fájdalmas és hosszú felépüléssel járó műtét,

amig nem mész dokihoz egyél rostban dús ételeket, gyümölcs zöldség, teljes kiörlésű péktermékek, saláták, fehér húsok, mellé pedig rengeteg folyadék, tapasztalatból mondom mert túl vagyok az aranyérbetegségen,

2016. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!