Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez így biztosra mondható?...

Ez így biztosra mondható? Vagy keressek másik orvost is?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kellett szednem arcüreggyulladásra ilyen "lóbaszo"(3szemes) antibiotikumot.

Rá 1hétre elkezdett néha csípni mikor pisiltem. Illetve az egész hugycsovem szúr ha picitmegnyomom.

A héten csináltak egy vizelet labort, az negatív lett. Azt mondták bőrgyógyászat.

Ott a nő meg sem nézett csak felírt candisys-t(2hétig, heti 2-t) nekem is meg a barátnőmnek is.

Illetve azt mondta hogy ha nem múlik el akkor menjek vissza es tenyészteni.


A kérdésem az lenne hogy keressek egy másik orvost? Vagy legyen az amit ő mondott?



2016. dec. 16. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orrcseppet kellett volna alkalmazni és akkor nem kellett volna az antibiotikum. Az antibiotikum nyilván kiirtotta a normál baktériumflórát testszerte és most olyanok másznak felfelé a húgycsövön át, amelyeknek nem kellene. Most tedd azt, amit az orvos javasolt (feltéve, hogy elmondtad a pontos kórelőzményt).
2016. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orrcseppet használtam elotte 2hetig nem lett sokkal jobb. Szoval azert kellett sajnos :/
2016. dec. 16. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek keresnél mást? Menj vissza hiszen mondta is,hogy ha nem elég a kezelés csinálnal tenyésztést.
2016. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Húgycső normál flóra? Tényleg?

Előfordulhat, hogy nem fogyasztottál elég folyadékot, és az antibiotikumod esetleg olyan volt, ami a vizeletedben bekoncentrálódik, és a belső hámot kikezdte, ami kedvezhet a felszálló fertőzéseknek. Használd amit ajánlottak, ha nem múlik el, menj vissza. Nem véletlenül ezt írták fel, valószínűleg hatni fog.

2016. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát jó, de most csak így? hogy meg sem néz meg semmi, csak anyit hogy mondtam neki hogy antibiotikum után? (amúgy Azi Sandoz 500mg-volt)

Ráadásul barátnőmnek is kiírt egy ugyan olyan doboz olyan gomba elleni bogyót. (ami ráadásul nem is olcsó, van vagy 3000Ft/doboz, nah mind1)

Szóval akkor mind a 2 dobozt váltsam ki, az egyiket szedessem be vele másikat én, és akkor ha nem múlik, akkor mehetek vissza, illetve kezelés után barátnőm nődokihoz?

2016. dec. 17. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább felírta a barátnődnek is! Had kérdezzek valamit? A húgycsövedből nem lehet váladékot préselni?
2016. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemigazán
2016. dec. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!