Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvosi kivizsgálás hogy...

Orvosi kivizsgálás hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
Csehországba készulok dolgozni, ahol olyan igénnyel végzik az orvosi ellenorzést munkába lépés elott...hogy kb. 40 percig tart...ez alatt az ido alatt alsóban, vagy meztelenul kell állnod...mivel része az onko megbetegedések megelozése, és nézik a test teljes borfeluletét, valamint férfiaknál a heréket és péniszt is megmatatják és az anuszt is ellenorzik...én ettol annyira félek, mert szerintem ez totál megalázó...egy cseh ismerosom 39 éves és évente ezt jár, mert kuldik munkából...és mindig ez folyik le, bár nem értem, hogy minek, mikor o speciel félévente jár urológushoz, aki nála elvégzi ezeket a dolgokat...számára nem jelent problémát...amit én nem értek, hogy hogy- hogy, mert hát 40 percet ott ácsingálni meztelenul a doktor no és a novér elott nagyon kellemetlen...ti hogy vagytok ezzel? csak én csinálok ebbol ugyet?
2016. dec. 17. 18:01
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem igaz. Szlovák vagyok, dolgoztam már Szlovákiában is, és Csehországban is, és semmi ilyen 40 perces meztelengedés nincs.

Szlovákiában sima rutin vizsgálat volt. Látásvizsgálat, vérnyomás mérés, meghallgatotott, hasat nyomkodott, kb. 10 perc az egész.

Csehországban, alsónemure kellett vetkezni a tobbi ugyan az + EKG.

Most Magyarországon dolgozok, eddig itt volt a legmegalázóbb.

2017. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!