Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Ti tapasztaltatok...

Férfiak! Ti tapasztaltatok már ilyet? Nemi betegség vagy semmiség? 20F (Tünetek lent)

Figyelt kérdés

Két hete volt egy egyéjszakás kalandom egy csajjal,az aktus óvszerrel történt a francia viszont gumi nélkül.

Pár napja enyhe fájdalmat érzek a szerszámban,herékben és alhastájon,nem állandóan hanem néha belehasít/csíp.A hasít túlzás mert tényleg nagyon enyhe.Még soha nem éreztem ilyet,biztos,hogy nem felfázás.

Ezek a tünetek nemi betegségre utalnak,de utána néztem és a komolyabb nemi betegségek fájdalmas vizelet űrítéssel,váladékozással vagy fekéllyel járnak,amik nálam egyáltalán nem állnak fenn.

Bár lehet,hogy csak idő kérdése.

Forduljak orvoshoz vagy nem kell vele foglalkozni amíg nem súlyosbodnak a tünetek?


2016. dec. 19. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen orvos. Hiszen nincs mit vesztened vele.

Ennek ellenére én még várnék 1 hetet, ha nem javul akkor mennék. Az is lehet, hogy megütötted álmodban vagy meghúzódott valami. Ha nem múlik akkor doki.

2016. dec. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így iagz,a fájdalom önmagában nem jelez nemibetegséget. Mindamellett nem is természetes dolog. Menj el orvoshoz!
2016. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!