Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a herezacskót becsíped,...

Ha a herezacskót becsíped, vagy megvágod véletlenül úgy, hogy elkezd vérezni kb 5 percre, van rá esély, hogy az ondóvezetéket is?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok.

2016. dec. 31. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a herezacskót nem vágtad át teljes vastagságában (értsd, nem lyukadt át), akkor kizárt.
2016. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Borotvával? Ezt te sem gondoltad komolyan...
2016. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én a cipzárra gondoltam...

Nem hiszem, hogy átlyukadt mert pár óra után már nem is lehet látni, hogy hol csíptem be. Igazából azért kérdezem, mert végül is nagyon könnyen elvégzik az ondóvezeték elvágást és aggódtam. Egyébként is fájna ha átvágnám?

2016. dec. 31. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
az biztos hogy akkor nem itt irogatnál
2016. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hála Istennek, a természet gondosan védi a fontosabb szerveket, így az ondóvezetéket is. Szóval, ha elvágod borotválás közben, vagy becsíped a cipzárral a zacsit, attól még az ondóvezeték védve van.

Sajnos ilyen harci sebesülések gyakran előfordulnak, szóval nem kell félned. Max a fájdalomtól, mert, a becsípés igen csak fájdalmas :)

2016. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én az utófájdalomra gondoltam. :D

Köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 31. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vágtad át, nyugi :)
2016. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1# vagyok. Zipzárral már én is csomószor jártam így. Ezért szeretem jobban a gombos nadrágokat. :)


Egyébként meg BÚÉK!

2016. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!