Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület?

Ez fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves fiú vagyok és nem rég kezdtem el úgy igazából húzgálni a fityküsúmet. A szüleimnek sajnos mindig azt mondtam,hogy húzgálom és feljön ők pedig abban a tudatban éltek,hogy a fütykösömmel minden renben van, de 8 éves koromban volt egy incidens,hogy letapadt a fele és ilyen kaparóval falkaparta a magán doki azóta írtózom a fütyköstől mert egy mély nyomott hagyott a szívemben. Egyszer csak apukám felvilágosított mindenről. Ez történt úgy 1 hónapja és én persze sok mindenről tudtam de úgy tettem mintha nem tudtam volna. Na de a fitymaszűkületről életemben nem hallottam. Apa utána bejött a fürdőbe,hogy megnézze a fütyköst kb. 1 órájába telt amire lehúztam neki mert nem mertem lehúzni. Apa megnézte rendesen és azt mondta, hogy semmi baja minden rendben van. Azóta rendesen takarítom és minden nap húzgálom és beláttam,hogy a fütykösömre nagyon nagy szükség van. Na de.... Amikor merev állapotban van marad a makkon 1mm fityma körülbelül és egy kicsit feszül de bármilyen állapotban feljön egyből rendesen. Apát mégegyszer behívtam és megint megnézte,azt mondta,hogy nincs fitymaszűkületem. Ő egy tanult diplomás ember és hát azért ő is tudja mi hogy van. A fütykösöm az úgy néz ki mint bármelyik normális embernek nincsen bolyt a végén meg semmi csak az az egy bajom van,hogy amikor teljesen merev ott marad a makkon 1mm fityma és feszül egy kicsit a fitymám. Nagyon nem szeretném,hogy metéltessenek mert nagyon érzékeny lelkű vagyok és nagyon nagy nyomot hagyna ez a szívemben + nagyon nem tűröm a fájdalmat még egy szunyog csípés is fáj nah jó az azért nem de ez csak egy példa volt. A válaszotokat előre is köszönöm! :) Minél előbbi válaszokat szeretnék mert nagyon görcsölök a dolgon.

2017. jan. 3. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a gáz hogy qrvára nem értem, de

Ni az hogy 1mm fityma a makkon??

2017. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az,hogy amikor lehuzom nem jon le teljesen hanem van ugy 1mm rajta megnott marad es akkor feszul de csak merev allapotban
2017. jan. 3. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Tornáztasd meleg vízbe stb
2017. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el apukadnak hogy mereven nem megy le egészen és vigyen el egy orvoshoz o majd megvizsgal és eldönti hogy szűkülése.
2017. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 69Ádám69 válasza:

1. Ez nem fáj,elaltatnak

2. Lehet hogy nagy nyomot hagy a szívedben de nagyobbat hagy ha nem veszted el

2017. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 mm nem jön le azt tuti nem kell metélni.



Minden nap meleg vízben húzogasd óvatosan a fitymád és ha szerencsés vagy akkor idővel óvatosan könnyebben és hátrébb tudod majd a fitymád húzni.


De nyugodtan menj el urológushoz akár,14 éves kortól egyedül már elmehetsz,beutaló nem kell.Lehet szteroidoskenőcs írna fel azzal könnyebb a fitymát hátrahúzni

2017. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!