Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk volt mar valaki urologusn...

Fiuk volt mar valaki urologusnal fitymaszukulet vizsgalaon? Hogyan vegezte?

Figyelt kérdés

Tobb kerdesemis van ezzel kapcsolatosan mert nekem is fitymaszukuletem van eleg suljos szerintem es elszeretnek menni orvoshoz de felek kisse es szegyelem is.

1 kerdes Mit mondjak mikor bemegyek?

Hogyan mondjam el a panaszom?

2 Fajdalmase a vizsgalat?

3 Hogyan vegzi pontosan?

4 Ugye csak az orvos van bent egyedul?

Kerlek az valaszoljon aki mar volt ijen vizsgalaton.

Eloreis koszonom.

25 eves vagyok



2017. jan. 3. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Először elkell döntened hogy beteg vagy-e. Aztán majd fognak ott kérdezni , hogy mi a panasz. Csak el tudod mondani? . Igaz én lágyéksérvvel voltam, de ott volt vagy 5 (nagyon szép) asszisztens, majd a kontrollon meg még tanuló lányok is. Meg kellett mutatni nekik. De biztos vagyok benne hogy érzéstelenitéssel csinálják. Ez ma már alap.
2017. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem főleg ha szégyenkezel, beszélj előbb egy tanácsadóval, mielőtt elmennél urológushoz, ne járj úgy mint itt sokan, hogy utólag minden panasz és sérelem itt szakad ki belőlük, mert az orvos cseszett rájuk, ők meg felkészületlenül keresték meg őket! Itt sokan hiszik, hogy felkészülhetnek, én meg tapasztalatból tudom, hogy ez sajnos nem így van, de ugye amig ez hitkérdés, addig mi magunkat vezetjük félre!


Lehet nem pont a kérdésedre válaszoltam most, de úgy gondolom erről senki nem ír itt, márpedig ez pont nem egy elhanyagolható, igen fontos kérdés nekünk, akik fitymaszűkületesek, vagy csak voltak fitymaszűkületesek!

2017. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ez nem a valasz a kerdeseimre
2017. jan. 3. 14:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs ezen mit szégyellned! Egy urológián naponta találkoznak hasonló esetekkel. Az orvosnak mondd csak el őszintén, hogy fitymaszűkületed van, hiszen ő azért lesz ott, hogy segítsen neked! A vizsgálat nem fájdalmas és az urológuson kívül legfeljebb az asszisztens van benn általában.
2017. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Én azoktól érdeklődtem,akiket nem rég műtöttek ,de valamilyen gondjuk miatt kérdeztek itt valamit .

Mindenkinél lankadt állapotban hátra húzta a bőrt,és ennyi volt .Mindezt egy függöny mögött végezte .

Aztán javasolt egy műtéti időpontot .

.

Aszisztens mindenhol van,mert mindet amit a doki mond,írja a sz.gépbe .

2017. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

1.Csak mondd el, mit tapasztalsz (pl. nehezen/egyáltalán nem tudod hátrahúzni a fitymádat).

2. Előfordulhat, hogy kellemetlen lesz, de azért nem olyan nagyon. Viszont az orvosnak az a dolga,hogy pontosan felmérje az állapotod.

3. Hátrahúzza a fitymát, hogy lássa a szűkület mértékét, van-e letapadás, stb.

4. Nem biztos, de nyugi, nem kell szégyenlősködnöd, ők sok ilyet látnak.


Ha tényleg fitymaszűkületed van, akkor valószínűleg körülmetélést fog javasolni, ami elsőre talán ijesztően hangzik, de nagyon megéri. Én is felnőttként estem át rajta, és csak előnye van.

2017. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha tudsz inkább magánrendelés menj el,telefonon kérj időpontot,privátban 5-7000 Ft a vizsgálat.

Elmész a megbeszélt időpontra,majd kijön az asszisztens elkéri a személyidet,taj kártyád majd később kiszól,behívni.


Bemész,beszélgetéssel indít az orvos,az asszisztens rögzíti az adatokat.Ott mond el hogy fitymaszűkületed van.Majd a vizsgálat erre fog irányulnak


Ha lankadt és ha merev mennyire tudod a fitymád hátra húzni?

Ezt az orvosnak is mond el.


Privát rendelésen általában van elfüggönyzött vizsgálórész.Az orvos megkér fáradj oda át,ott nadrágot,boxert letolod,majd mondja mit csinálj,pl ágyra feküdj fel és az urológus majd megnézi mennyire tudja a fitymád hátrahúzni.Az urológusok 90%_a férfi.

Majd kapsz egy orvosi lapot ott rajta lesz a betegség megállapítása az orvosi javaslat


Valószínűleg műtétre lesz szükséged,de ennek időpontját megbeszélhetitek,akár nyárra is tehetitek mert 4-6 hét a gyógyulási idő és az első 2 hét kellemetlen,de a háziorvos 1 hétre fel tud venni táppénzre addigra a seb körözést is megtanulod és sokat javul a seb


A legtöbb orvos ha nem is muszály metélést javasol ha tudod kerüld el,kérdezd meg milyen lehetőségek jöhetnek még szóba mert a metélést szeretnéd elkerülni

2017. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lankadtan is nehezen megyházra mereven kb a makk negyedeig és feszul ha vissza huzom.
2017. jan. 3. 19:32
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

1. talán köszönj


2. simán mond el akár trágár szavakkal is ha máshogyan nem megy, a doki hidd el naponta 30-40 beteget lát el, már mindent látott hallott,


3. ha otthon nem fáj a fityma hátrahúzása a dokinál sem fog, steril gumikesztyűvel nyúl hozzá, és hidd el észre sem veszed olyan gyorsan történik,


4. fel kell feküdni egy asztalra, boxer le, és megnézi a kukidat, megvizsgálja a heréidet nincs e baj velük megtapogatja, fitymát hátrahúzza, ha látja hogy nehezen megy háta akkor szakszerűen visszahúzza hidd el inkább csak kellemetlen mint fájdalmas,


4. asszisztens is bennt lehet, nem néz oda addig mással szöszmötöl, általában ezt szokták csinálni


18 évesen voltam először ilyen vizsgálaton, azóta évente megyek rutinvizsgálatra a péniszem, heréim, és a prosztatám egészsége miatt.

2017. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Én voltam, nem egy kellemes élmény, viszont kb öt perc az egész. 22 éves voltam akkor, bementem a dokihoz, bent volt a női asszisztens is, akkor már úgy voltam vele, hogy kit érdekel. Mondtam, hogy azt hiszem fitymaszűkületem van, amit elhanyagoltam, és ideje volna megoldani. Doki csak bólintott, mondta hogy menjek át a másik szobába, nadrágot és alsót toljam le és feküdjek az ágyra. Megtettem, majd fél perc múlva jött a doki is, ránézett, mondta, hogy húzzam hátra amennyire tudom, majd mondta, hogy oké ez tényleg szűkület. Ő maga hozzám se ért, és az egész volt kb 10 másodperc, az aszisztens nem volt ott. Ezután elküldött vérvizsgálatra, hogy nem vagyok-e cukorbajos. Egy hét múlva visszamentem a lelettel, kiderült, hogy minden oké, és ekkor még egyszer lezajlott ez a 10 másodperces vizsgálat, majd odaadta egy másik doki telefonszámát, hogy őt hívjam fel és kérjek időpontot műtétre. Két héttel később már meg is műtöttek, most meg már csak azt bánom, hogy ilyen sokáig halogattam a hülyeségem miatt.
2017. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!