Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymatúltengés, vagy rövid...

Fitymatúltengés, vagy rövid fitymafék?

Figyelt kérdés
Erekciokor a fitymam csak nem teljesen huzodik MAGATOL a makk moge, kb 1 centit takar belole. Nincs vele gond ha rasegitek, de a makk alatt jobban felgyulemlik a bőr mint a tobbi reszen. Most hétvégén fogom elveszteni a szuzessegem, es attol felek h emiatt beegek, mert nem fogom tudni hasznalni. Egyszer voltam mar muteten rovid fitymafek miatt, az orvosok azt mondtak nem lesz vele tobb gond, de aggodom. Mar csak azert is, mert onkielegitesnel rendszerint a fitymam le-fel mozog a makkon, es ahogy lattam ez nem termeszetes. Tanacsok? Menjek Dokihoz? Ami fontosabb: mit tegyek szexben ha ez akadalyt okoz? Koszonom elore is.

2017. jan. 5. 04:58
 1/6 TR75 ***** válasza:

Szerintem nem lesz ezzel probléma. AZ előváladék miatt teljesen hátra fog csúszni a fityma.

Ha a rövid fitymafék-problémát megoldották, akkor gond egy szál se.

A fitymatúltengés pedig (ismét csak szerintem) inkább extrém esetben jelenthet gondot, de te azt írtad, hogy csaknem teljesen hátrahúzódik magától, szóval én azt gondolom, emiatt sem lesz gond.


"onkielegitesnel rendszerint a fitymam le-fel mozog a makkon, es ahogy lattam ez nem termeszetes"

Na, ezt a mondatot nem értem teljes egészében. Nem természetes? Miért?

2017. jan. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Amíg nem tiszta, hogy van e probléma, addig nem fogsz megnyugodni. Ha meg nem vagy nyugodt, nem fogod élvezni se az elsőt.

Orvosnál meg már voltál mégsincs minden rendben. Így akarod te elveszíteni a szüzességedet?

2017. jan. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fitymatúltengés egy baromság. Te találtad ki. Nincsen olyan. Így kell működnie a farkadnak. Ne törődj a farkaddal, csak a kislánnyal. Ösztönösen tudni fogod, mit kell tenned.
2017. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont olyan a farkad, mint amilyennek lennie kell.
2017. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első: Igazából csak filmekben láttam hogy más férfiaknak nem így működik,mert ott egyáltalán nem mozog, bár tudtommal a felnőtfilmekben majdnen minden férfi körül van metélve. Ezért vannak kétségeim.
2017. jan. 5. 13:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Továbbá: a fitymám nem fog gyűrődni együttlét alatt? Ha igen akkor az mennyivel befolyádolná az együttlétet?
2017. jan. 5. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!