Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fogok tudni nemi életet élni,...

Fogok tudni nemi életet élni, ha álló helyzetben nem megy hátra a bőr a péniszemen? Vagy körülmetélés kell?

Figyelt kérdés

Lankadt állapotban hátra tudom húzni rajta a bőrt, tisztálkodással így nincs gond. De ha merev a péniszem, akkor nem csúszik hátra rajta a bőr egyáltalán. Maszturbálással viszont nincs semmi baj, nem fáj, nem feszül. De a szex is menni fog így? Vagy körül kell metéltetni? Az nem igazán hangzik jól. Mindenfélét olvastam már erről.

15/F



2017. jan. 7. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha merevedésnél nem csúszik hátra magától. Ha a kezeddel hátra tudod húzni és közben nem feszül, fáj, akkor minden rendben.
2017. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
1. !!! Hát irja hogy nem megy hátra. ! E.z bizony probléma, menj orvoshoz
2017. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Zsidó leszel, lekapják a kalapot.
2017. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a felhám nem termel nyálkát, ezért a nedvesíts kizárólag a partner réséről következik be, ezért esetleg az nem elég és dörzsölődés, hám- ill. nyálkahártya sérülés következik be. Nem feltétlenül kell teljes körülmetélés, mert a fityma szájadékán ejtett pár apró hosszanti bemetszés is eredményre vezethet.
2017. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

A magától nem megy hátra, akkor egyszerűen csak hosszú a fitymád. Ha hátrahúzni sem tudod, az viszont gond, és érdemes vele mielőbb orvoshoz fordulni. Nem kell egyébként félni a körülmetéléstől, de ha semmiképpen nem akarod, van más megoldás is.

Ha érdekelnek a saját tapasztalataim, keress meg privátban.

2017. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Urológushoz addig ne fordulj, amit rendesen nem készültél fel a látogatására! Ha nem készülsz fel és csak véletlenszerűen fogsz ki orvost, valamint azonbali döntésre citálnának, ezek nem szerencsés helyzetek, ha nincs benne rutinod, nem tudod kezelni, pórul járhatsz! Ugye azt meg nem akarod?


Keress egy megbízható szakértő személyt aki felkészít, aki járatos az ilyen dolgokban (sajnos nem mindenki az). Nekem is segítettek előtte, ezért nem kellett itt se kérdést kiírnom és a végeredménnyel is maximálisan elégedett vagyok, ezért is nem mindegy ki segít a szűkületed megoldásában.

2017. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha nincs benne rutinod, nem tudod kezelni, pórul járhatsz"


Hát ja. Én pl hetente háromszor járok fitymaféket eltávolíttatni. Nekem már van rutinom. Szerintem utsó, te összekeverted az urológust a beteggel. Előbbinek lehet rutinja ebben, de egy betegnek aligha.

2017. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Meleg vízben ülve se tudod ha merev a péniszed a fitymád kézzel hátra húzni?



Urológushoz már egyedül elmehetsz,beutaló nem kell,telefonon kérj időpontot és menj el.


A dokinál elmondod mi van,petyhüdten megvizsgálja a péniszed majd,lehet ír fel kenőcsöt majd ,de ha műtétet javasol,ennek időpontotját szünidőre is megbeszélheted vele,ha műteni akar akkor szülői beleegyezés kell majd.

Nem csak a metélés létezik,tehát ha a doki ezt javasolná,megmondhatod te ezt szeretnéd elkerülni és megkérdezheted milyen lehetőségek léteznek még.

Tehát nyugodtan menj el orvoshoz,megvizsgál,megkérdezheted a kezelési lehetőségek és átgondolhatod,kérdezhetsz tőle.Semmibe nem kell azonnal belemenned,átgondolhatod mi kegyen

2017. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!