Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kicsit most megijedtem,...

Egy kicsit most megijedtem, kéne aggódnom? Vagy pár nap múlva megoldódik?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Pár órája önkielégítést végeztem, abbahagytam pár másodpercre.(nem volt a közelben zsebkendő) Mikor folytatni akartam volna, hirtelen lankadni kezdett a péniszem, de nem élveztem el. Pár perc múlva nyugalmi állapotba került és akárhogy próbálkoztam, nem akat felállni. Azóta etelt 2-3 óra és még mindig nem akar izgalmi állapotba kerülni. Kicsit bepánikoltam, hogy lehet, hogy valami komolyabb...

Várjak pár napot hátha "helyreáll"?

Még nem fordult ilyen elő...

Van ok az aggodalomra?



2017. jan. 8. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ok. Előfordul.
2017. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mitől lehet? Kicsit bepánikoltam miatta hogy valami komolyabb gond lehet, de ezek szerint semmi, köszönöm, egy kicsit most megnyugodtam!
2017. jan. 8. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan! Semmi gond nincs és nem is lesz. Ez előfordulhat. Nyugi! Nem kell pár napot várnod, holnap működni fog megint. ;)
2017. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jan. 8. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudva levő, hogy egészséges pasiknak is gond van az erekciójával, ha rá stresszel.

Egyszer valami miatt nem áll fel -> legközelebb stressz, h akkor sem fog -> így persze nem is -> a legközelebbi alkalommal még nagyobb stressz, még kevésbé áll fel... és így kötünk ki teljesen feleslegesen a dokinál az erekciós problémánkkal...

2017. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Colix válasza:
ja, az előző hozzászoló jól mondja, a stressz, vagy hirtelen ijedség kiválthat ilyen tüneteket mert ugye veszélyben az agyba és más fontosabb helyekre kell a vér :D
2017. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!