Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen esetben is csináltassam...

Ilyen esetben is csináltassam meg az abszolút teljes szűkületet?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok és nem tudom a fitymámat hátrahúzni. Viszont érdekes módon sose volt büdös, sose nedvedzett, sose volt semmi baj vele. 3 komoly kapcsolatomnál is jó volt a nemi életem. Azt mondják azért mindenképp csináltassam meg. Előny van a körülmetélésből? Vagy lehet rosszabb lesz utána?
2017. jan. 8. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha semmiben nem akadályozott és mosni is rendesen tudod akkor felesleges a műtét.De azért orvos megnézheti.
2017. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek
2017. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 _Jessy_ ***** válasza:
Rád nem feltétlenül káros, de a partnerednek okozhat problémát, ha emiatt nem tudod megfelelően tisztán tartani. És itt most nem feltétlenül a büdösödésre, meg ehhez hasonlókra gondolok. Baktériumok nem minden esetben járnak kellemetlen szaggal. Ha jól tudom a zsidóknál, muszlimoknál is amiatt alakult ki a körülmetélés, mint szokás, mert víz híján nem tudták megfelelően tisztán tartani, ami aztán a nőknél megbetegedéseket okozott.
2017. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!