Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bőrömön pattanásra emlékezte...

A bőrömön pattanásra emlékeztető pöttyök vannak, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Utánanéztem és ezek elvileg faggyúmirigyek a bőr alatt,elvileg nem probléma,sőt természetes,de engem zavar.Tud valaki ez ellen krémet vagy egyéb dolgot hogy ezek eltünjenek?Elvileg bőrgyógyász eltudja tüntetni,viszont elég intim helyen vannak,és nem szívesen akarok elmenni.Nagyon megköszönném ha valaki segítene ezeket eltüntetni.20F

2017. jan. 13. 02:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"Elvileg bőrgyógyász eltudja tüntetni"


Orvos előtt nincs szemérem.

Most valami hülye tanácsot vársz, ami jobb esetben nem segít, de inkább árt.

Nő vagyok, és is elmegyek nőgyógyászhoz. Nem orvos előtt kell szégyenkezni, hidd el, ő már látott ennél sokkal extrább dolgokat is.

Hajrá, és doki!!!!

2017. jan. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az "elvileg" pattanásra "emlékeztető" pöttyök, az elég sokminden lehet :)

Hallgass előzőre, és ne itt kérj tanácsot. Elhiszem, hogy ma már az anyatejet is az okostelefonon keresztül kapjátok non-stop és on-line, de ezt talán nem kéne :D

2017. jan. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmész 1 kozmetikába,és ott kitisztítják szakszerűen .

A fiatal korral jár ez is.Még pár év aztán nem jönnek elő .

2017. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!