Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet, aranyer?

Ucantseeme kérdése:

Ez mi lehet, aranyer?

Figyelt kérdés
Az lenne a problemam hogy ha nagy dolgomat vegzem akkor verzik, ha ulok nem faj szoval nem lehet aranyér, ez mar 1 eve van, urulogushoz nem szeretnek elmenni :/ lehet halalos ha hagyom? 21f igazabol nem erdekel ha halalos csak az hogy mennyi ido mulva lenne

2017. jan. 18. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól elvileg még lehet aranyér, csak mert nem fáj ülés közben. Egyébként én nem vagyok orvos, és az sem túl valószínű, hogy a válaszolóid közt akad majd 1-2 szakember, szóval ha nem csak találgatásokra vágysz, akkor fel kéne keresni egy orvost. Még mindig jobb a cudar valóság, mint egy rakás megválaszolatlan kérdés, és találgatások sora.
2017. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül fájjon az aranyér. A belső aranyér pl egyáltalán nem fáj, de hallottam már olyanról, hogy a külső sem.

Felőlem aztán nem kell urológushoz menned, csak hát az aranyér nem halálos, így aztán felettébb igényes a seggből szivárgó végbélsáros véredben üldögélni :D

2017. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem folyik ne hogy azt hidd :D nem valtoztat semmit, csak abban mas mikor vegzed a dolgod a wc papir veres thats all
2017. jan. 18. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Ja. Még nem folyik, aztán egy nap/hét/év múlva ki tudja. :D

Figyelj, nekem mindegy hogy elmész-e orvoshoz, de szerintem egy igényesebb embert megráz a tudat, hogy a kitágult vérereiben pang az alvadt vér és megannyi vírus. Mert én teljesen értem, hogy meg akarsz halni, meg szüleid nem szeretnek, az egész világ ellened van (ilyesmiről szól a tinédzser kor), de aranyérben nem fogsz elhalálozni az fix. :D

Érdemesebb lenne orvoshoz menned, lehet pikkpakk elvarrja vagy hasonló.

2017. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!