Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, ha a péniszemme...

Mit csináljak, ha a péniszemmel van valami baj?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 12 éves vagyok és a péniszem születésemtől fogva nem nőtt. És a legrosszabb, hogy van egy olyan helyzet, ha a fenekemet hátra tolom (pucsítok), akkor a péniszem ELTŰNIK, ÉS CSAK A BŐR VAN OTT. Kérlek segítsetek, mert minél hamarabb szeretném megtudni, hogy mi a bajom.

2017. febr. 1. 13:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ha feláll akkor nem tudom hátrahúzni
2017. febr. 17. 14:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Mivel azt írtad ha feláll nem tudod a fitymád hátrahúzni ami meg nagyon nem jó hír,fitymaszükületed lehet,amit most még lehet könnyebben lehetne orvosolni

mindenképpen szólj apukának hogy vigyen el urológushoz,beutaló nem kell.Mond el apukádnak ha feláll nem tudod a fitymád hátrahúzni

2017. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ! A kommentekről azt olvastam le, hogy leginkább az orvost ajánljátok. És én el is mennék, de ehhez, nyílván a szűlők kellenek, de én mindig is ilyen voltam, hogy... félek. Számomra ciki minden, ha mondok valamit, vagy ha hordok valamilyen ruhát stb. Szóval nem merek szólni a szüleimnek, de tudom, hogy ezt el KELL mondanom. Csak amikor odaérnék, hogy előttük vagyok, még abban is tudatlan vagyok, hogy mit mondjak, hogyan kezdjek hozzá, hogy mondjam el nekik, mikép kéne elmondani. Szóval tudtok valami jó ,,szöveget'', hogy mit kéne mondanom?
2017. máj. 15. 16:14
 14/16 anonim ***** válasza:
Hátra tudod húzni a makk mögé a fitymád?
2017. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Lankadt állapotban igen mereven nem.
2017. máj. 19. 18:44
 16/16 anonim ***** válasza:

Mivel ha merev a péniszed akkor nem tudod a fitymad a makk mögé húzni relatív fitymaszűkületed lehet.


Mereven mennyire tudod a fitymád hátrahúzni?



Meleg vízben probáltad a fitymád tornáztatni?Az segíthet,de ezt napi szinten,nagyon óvatosan.szabad csak csinálni.

Illetve urológushoz elmehetsz mert ha meteven is a fitymád félig vagy még tovább hátra tudod húzni akkor az urológus krémet írhat fel ami segíthet.

2017. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!