Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most akkor fitymaszűkület...

Ez most akkor fitymaszűkület vagy nem?

Figyelt kérdés
Korábban (pár éve) fitymaszűkületem volt,voltunk orvosnál is vele. Szerencsére nem kellett műteni, kaptam rá krémet,szépen javult. Ma az iskolaorvosi vizsgálaton meg akarták vizsgálni a péniszem is,de a vizsgálat előtt megmerevedett és amikor lehúztam az alsónadrágom akkor nem tudták teljesen hátrahúzni a bőrt rajta,pedig otthon már mindig szokott sikerülni,nem csak fürdésnél. Azt mondták el kell mennem orvoshoz és kaptam beutalót is. Az egyik barátomnak se tudták teljesen hátrahúzni,ő is kapott papírt. Most akkor mégsem gyógyult meg a péniszem? Utána otthon nekem sikerült. Köszi a válaszokat! 13/f

2017. febr. 3. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem kamu kérdés, akkor azt kell feleljem, hogy nem. Vagyis nem gyógyult meg. Menj el orvoshoz a beutalóddal. Majd a szakorvos mond valamit rá. De kezdj hozzászokni a gondolathoz, hogy meg fogják műteni.
2017. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tavaly ősszel voltam vizsgálaton és ott azt mondták hogy rendbe jön. Elmondták hogy miket csináljak és azóta javul. Mereven nem mindig sikerül hátrahúznom teljesen de azért szokott. Fürdésnél mindig. Azért írtam a kérdést. Ha csinálom tovább a gyakorlatokat akkor jobb lesz ugye?
2017. febr. 4. 07:39
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

előfordulhat, hogy visszaszűkült.


Érdemes megnézetni szakemberrel mindenképpen.


Fontos a fürdésnél, hogy minden nap hátra kell húzni és megmosni alatta.

2017. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindig megmosom este fürdésnél meg néha délután is amikor hazaérek mert olyankor is be kell krémezni. Olyankor szokott sikerülni.
2017. febr. 4. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem mindig sikerül hátrahúzni, akkor még mindig van valamilyen mértékű szűkületed! Ha az orvos azt javasolta és még beutalót is adott, akkor menj csak el a szüleiddel szakemberhez, abból baj nem lehet!
2017. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

A tested most folyamatosan nő a fűtyiddel együtt, így rendszeresen kell tornáztatni a fitymát, hogy lépést tudjon tartani a növekedéssel. Talán ezért is lehet, hogy néha nem jön hátra.

Dicséretes, hogy suliban erre is figyelnek, mert felnőtt korban szinte már csak a műtét van. Viszont az iskola orvos nem tudhatta, hogy szüleiddel már voltál szakembernél, kaptál tanácsot, kenőcsöt. Egyenlőre ne ilyedj meg. Ez még rszleges szűkület, de évek alatt meg fog oldódni, csak minden ete fürdés, fütyi mosás!

2017. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen igen úgy csinálom. Amikor fürdök vagy krémezem akkor általában nincs vele probléma mereven is lassan hátramegy. De amikor nem nedves akkor általában a felénél elakad és onnan nem tudom továbbhúzni mert már fáj és feszít nagyon. Próbáltam már többször krémezés előtt de csak akkor sikerül ha nem áll fel teljesen. Az egyik orvos azt is mondta hogy minden pisilés után húzzam hátra párszor de ezt mindig elfelejtem. Ez is segit tényleg? Csak mert olyankor nem szokott felállni csak ritkán.
2017. febr. 5. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Most ez komoly?

Mereven nézegette a suli doki?

Ez egy cseppett fura,etikátlan is ha látja hogy felállt te meg.húzkod előtte.Sok helyen nemiszervet nem is nézegetnek.


Pont hogy zavarba jön attól az ember hogy 2 nő előtt mutassa meg,vegye elő, és inkább összemegy minthogy felállna.


Valöszínűleg szteroidos krémre van szükséged.

2017. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még elötte állt fel nem a huzogatástol :(
2017. febr. 11. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Értem hogy vizsgálat előtt felállt.

De látta feláll és nem megy hátra,nem tudod hátrahúzni magadnak, akkor meg mit erőszakoskodott meg húzkodta többször hátra,ha az orvos sem tudta hátrahúzni első nekifutásra akkor azonnal abba kellett volna hagynia.

2017. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!