Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarországon lehetséges...

Magyarországon lehetséges akár fizetős magánklinikán kémiai vagy sima kasztráció?

Figyelt kérdés

NEM KÉREK AZ OKOSKODÓ BESZÓLÁSOKBÓL! A szexuális vágy számomra csak kínt és szenvedést okoz, mert

- nem tudok kötődni egyetlen emberhez sem, sosem voltam még szerelmes és nem is leszek soha.

- nincs bennem vadászösztön, nem élvezem a flörtöt.

- a randevú olyan számomra, mintha a fogamat húznák.


Számomra csak a szex és a szexualitás nyújt örömet és élvezetet. Nem csak a behatolásra célzok, ugyanúgy élvezem az előjátékot meg minden mást is, adni is szeretek a szexben nem csak kapni, de ennyi. Nem akarom megismerni sem a másikat és fordítva sem akarom, hogy megismerjen, nem vágyom emberi kapcsolatokra.


Ez pedig már nem fog változni, és 27 évesen még több van előre, mint hátra, amúgy viszont megvan a magam élete, nem tartozom és nem is akarok tartozni senkinek sem elszámolási kötelezettséggel semmiről.


A TB valószínűleg nem támogatja, de hajlandó lennék még fizetni is egy ilyen beavatkozásért, ami megszüntetné a magas libidómat, mert más megoldás nincs.


Barátnő nem jöhet szóba, mert nem tudok kötődni, utálok randizni és a szexhez vezető utat sem fogom végig járni.


Azért írtam ennyit, hogy értsétek a problémámat és szorítkozzunk az orvosi dolgokra, milyen lehetőségeim vannak, akár fizetős megoldásban?



2017. febr. 12. 15:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy a csokkent tesztoszteron szint egyeb sulyos beyegsegeket okoz pl. szivbetegseg, csontrintkulas, kognitiv funkciok csokkenese, depresszio, fizikai gyengeseg, izomsorvadas, noi tipusu elhizas, aminek kovetkezteben cukorbetegseg, stb.. Nehogy azt hidd hogy csak szimplan nemi vagy nelkul elnel ugy mint eddig. Neked pszichologusra van szukseged!
2017. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Szerinted nem voltam már pszichológusnál?


Azok nem szexológusok, nem kaptak ilyen irányú oktatást.


Ők vezettek rá, hogy próbáljam megtalálni önmagam. Sikerült. Csak a szexet kéne kizárnom az életemből, mert amúgy nagyon jól érezném magam a saját kis céltalan életemben.


Tudod hány éve keresek olyan nőt, aki az ellenpólusom lenne, aki szexelne velem rendszeresen, cserébe nem nyaggatna? Nem érdekelne, hogy megcsal, mert nyitott kapcsolat lenne, nem érdekelne, hogy házasságban él, semmi sem érdekelne, maximum ha gyakran nem ér rá, vagy hosszabb időre elutazik, akkor néha mással helyettesítem.


Ilyen nyílt, őszinte kommunikációra nem vevők a nők. Nekik az kell, ha udvarolok nekik, ha becserkészem őket valami nyálas dumával, ha szerelmet hazudok neki, miközben még alig ismerjük egymást, na attól nedvesednek rendesen.


Ha nyíltan kimondom, hogy csak szex és a saját kis belső világomba nem engedek be senkit, akkor az úgy már nem pálya egy nőnek sem.

2017. febr. 13. 00:09
 13/27 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak nem találtad meg a megfelelő nőt. A kiherélés nem megoldás, csak rossz hatásai lennének.

De ha ragaszkodsz hozzá, akkor mielőtt megteszed, még szívesen tökön rúgnálak, ha már úgysincs szükséged a golyóidra.

2017. febr. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért probléma? Annyi a k..va, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük. Jó, biztos drágább hosszabb távon, mint a kasztrálás, de jóval szórakoztatóbb is.
2017. febr. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem a nyílt, őszinte kommunikációval van bajuk a nőknek, kérdező, hanem azzal, hogy puszta szexobjektumnak, köpőcsészének tartod őket. Hagyjanak téged békén, ne is lásd magad körül őket, csak amikor csettintesz, akkor valaki szopjon le, de ízibe!
2017. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
Az utolsó nagyon ott van!
2017. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egyáltalán "nincs ott", mert világos, hogy ezt a kérdező is érti, de ez nem változtat a helyzetén.
2017. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kérdező azt érti, hogy ő milyen. De azt nem, hogy ez miért nem jön be a nőknek.
2017. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Dehogynem, tökéletesen világos neki. De ez nem változtat azon, hogy csak szexre keres nőt.
2017. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a vérostoba pontozgatást meg felejtsük már el, ha kérhetem. Most én is nyomogassak, mert nem értek egyet? A százalékom nem érdekel, de annyira óvodás szint ez, hogy az már fáj.
2017. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!