Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület? Elég a kenőcs rá?

Fitymaszűkület? Elég a kenőcs rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy olyan gondom, hogy, amikor áll a péniszem, akkor hátra tudom húzni a bőrt a makkomról, de amikor alá ér és még max 0,5-1cm-t tudom húzni a makk alatt, lefele. Utána már fáj, ilyenkor szépen látszik egy feszes "bőr gyűrű".


Amúgy volt kapcsolatom, nem vagyok szűz, több lánnyal is szeretkeztem, mindenikkel óvszerrel. Amikor az exemmel gumi nélkül próbáltuk akkor bizony eléggé fájdalmas volt a számomra...nem is nagyon tudtam csinálni...


A kérdésem az lenne, hogy a fent említett szűkületet, a leírtak alapján, lehet kezelni kenőccsel, esetleg kis beavatkozással? Nem akarok körülmetélést! Ugye nincs rá szükség?..és tudom, hogy már hamarabb is megindulhattam volna ez ügyben, főleg, hogy már volt egy rövid fitymafék miatti műtétem(2-3 éve, nagyon szépen begyógyult, szinte semmi nyoma),akkor ezt is lehetett volna intézni, de valahogy elmaradt, bíztam benne, hogy az egyik miatt volt csak a fájdalom és féltem, hogy gondolkodás nélkül metélni akar a doki,...mint később kiderült, sajnos a szűkület is szerepet játszik a fájdalombanés el kell intézni, a következő hosszú kapcsolatomban(remélem lesz:D) szeretnék már óvszer nélkül is szeretkezni :P

Előre is köszi a normális válaszokat!



2017. febr. 27. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Az óvszernek köze nincs a fitymaszűkülethez..Menj el urológushoz, ő majd megvizsgál. Hidd el, megéri, megcsináltatni. Sok örömöd lesz benne, ha rendbe hozzák...
2017. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Ezt körülmetélni semmiképpen sem kell(súlyos fitymaszűkületnél van rá szükség),hisz ha merev a péniszed akkor is a makk mögé tudod a fitymád húzni.

Lehet hogy elég lesz kenőcs.



Nyugodtan menj el urológushoz,beutaló nem kell hozzá.Megvizsgál és megtudod hogyan tudná kezelni.Attól hogy megvizsgál,mond valamit neked még semmibe nem kell véleményed,átgondolhatod mi legyen.

2017. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!