Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ha 4 eve ugyanabba...

Helpme91 kérdése:

Szerintetek ha 4 eve ugyanabba a korhazba jarok nemi beteg gondozoba szüresre, de nagyon messze van onnan ahol lakom, akkor keressek egy masikat a kozelben? De en nagyon meg vagyok elegedve a jelenlegivel, csak a tavolsag a baj.

Figyelt kérdés
Tobb mint egy ora hossza mire odaerek, de ha keresek a kozelben egy masik klinikat, akkor regisztraljak be, nem is ismernek ott még, nem is tudom milyen fogadtatasra szamithatok, mert vannak ahol nagyon bunkok. Szerintem maradok a jelenleginel, szerintetek jol dontok? Inkabb utazok, de minden ok, es siman megy, vagy inkabb keressek egy kozelebbit es majd megszokom? Amugy Londonban lakom, es neha nagyon rossz a kozlekedes. 25/F

2017. márc. 9. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Most dicsekszel ? Ha én Londonban laknék, ezen nem tökölnék. Itt az őshazában a nemibeteg gondozók állami rendszerben működnek és a kutyát nem érdek.li a nyüves beteg
2017. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ez senkit nem érdekel.
2017. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem dicsekszem. Lol. Csak velemenyeket akartam kerni. Hat ez a velemenyetek. Koszonom. 😂 😂 😂
2017. márc. 9. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén nem érzem át a helyzetet, mert én minden nap 1 órát utazok be, majd még egyet haza a napvégén. Igazából engem így nem is nagyon zavar a hosszúra nyúló utazgatás, és ha ismernék egy jó helyet, akkor azt nem hagynám el.
2017. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!