Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most biztos elítéltek mint...

Most biztos elítéltek mint beteg, perverz nyomoroncot, de _szeretnék_ hólyagtükrözést! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mióta a doktornőm belengette, hogy meg kéne csinálni (majd azt mondta, mégse kell), azóta nem szabadulok a gondolattól. Hogy szeretném átélni, érdekelne, milyen stb.

2017. febr. 5. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hála Isten nem tudom milyen,de valószínű úgy történik,felhelyeznek egy katétert,és ebben nyomják fel a kicsike kamerát .
2017. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik olyan szexuális segédeszköz,hohy acél húgycsőtágító. Ha van párod rendeljetek és nosza. Ha nincs irány egy domina a rosszlányok.hu-n aztán kiélheted kívánsiságod.
2017. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Én lefagytam, amikor belengették és félve fogok visszamenni kontrollra, ahol kiderül valóban kell-e.
2017. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el, addig legalábbis, amíg nem a perverzió határozza meg az eszedet, gondolkodásodat, viselkedésedet, és lehet veled normális szót érteni! Addig megértem mert szerintem a félelmed felkeltette benned a kíváncsiságot. Szerintem emiatt lettél erre vevő és próbálnád mégis ki.

A #2-es már írt a húgycsőtágítóról. Amikor a srác, akinél volt elővette, hát én is lefagytam és remegni kezdtem, de sajnos indokolt volt bevezetni a húgycsőbe, nem az egészet csak egy max. 5 centis szakaszt. De megnyugtatott, hogy nem lesz olyan vészes, nem kell izgulnom, lazítsak, mondom jól van. És valóban, szokatlan volt, furcsa volt, de kibírható. Onnantól meg már én lettem kíváncsi, milyen lenne az, ha végigvezetné...

Most oké félsz meg folyik a diskurzus,... elsőre valóban összeegyeztethetetlennek tűnik az élettel, hogy azt bevezessék, de nem az, és el is tudsz tőle élvezni úgy, hogy a cső a pö csödbe van! Én is alig akartam elhinni!


Ha ki akarod próbálni tudok valakit, aki rutinos ebben normális is, és tiszta neki hogy ez csak kíváncsiság vagy fétis. Mert ez szerintem nagyon fontos, hogy tisztázd magaddal, hogy mi is vezérel! Csak tapasztalt személyt szabad az eszköz bevezetésére felkérni, (ezt a csávó el kellően ki is hangsúlyozta előtte) mert egy laikus akárki súlyos sérüléseket is tud okozni vele! Síkosító használata meg kötelező! Utána meg egy picit csípni fog a húgycsöved ha csövelsz, erre készülj, am. nem bántam meg hogy hagytam kipróbáltatni, igaz a folytatást már én akartam. Ettől még nem lettem elmebeteg, csak a fétisemmé vált a dilatáció. Ennyi. Ez játék innentől, semmi más! :)

2017. febr. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!