Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Középsulis srácok ti hogy...

Középsulis srácok ti hogy pisiltek bele a vizeletgyüjtős pohárkába?

Figyelt kérdés
Kinek mi a módszere erre? Mert most suliba kitalálták, hogy vizelet mintát is kell nekünk vinni orvosi vizsgálatra, nem tudom miért. Muter adott már egy ilyen kis multivitaminos műanyag flakonocskát, hogy majd reggel pisiljek bele, de olyan picike a szája, hogy nem tudom hogy fogok tudni belecélozni, belerakni meg nem tudom mert nem félbele, hogy legalább ne reöcsenjen ki belőle. Nektek volt már hasonló to hogy oldotátok meg? Utálom mikor ilyenbe kell hugyozni. Kort is irjatok légyszi.

2017. márc. 13. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Évente kell a sportorvoshoz. Odaállsz a piszoár elé, elkezdesz hugyozni, és amikor érzed, hogy jön rászorítasz, hogy mérsékeld a sugár nyomását, és ne fröcsögjön ki. Telerakod majd' a felét, majd a többit bele a piszoárba.
2017. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel egy kis üvegbe szerintem senkinek se fér bele a pénisze,ezért csak odatartom az üveg száját közvetlen közel és megpróbálok beleüriteni.

16/f

2017. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévők írták 17f
2017. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De hogyhogy vinni kell?

Nekünk is mindig adni kellett mintát, de ott adtak erre műanyag poharat, amibe belepisilsz.

Ráadásul nem is mindegy, hogy pisilsz bele, mert az elején kicsit a wc-be kell engedni, és a vizelet "közepéből" kell a mintát adni. Ugyan így kérik a laborvizsgálathoz is.

2017. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok középsulis de azért óvatosan szoktam,hogy ne fröcsögjön ki mindenfelé és csak félig pisilek bele a többit rendes wcbe engedem bele. Az is elég szokott lenni. Általában sportorvosnál kell nekünk ilyet csinálni (13/f)
2017. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!