Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Duzzanat/csomó a mellbimbóban?

Duzzanat/csomó a mellbimbóban?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 hete van egy csomószerűség a jobb mellbimbómban, kilehet tapintani, alapból nem fáj, érintésre viszont igen. Idáig vártam vele, hátha elmúlik, de nem múlt el, ad okot aggodalomra, vagy várjak még? Illetve milyen orvoshoz forduljak, elég a háziorvos, és majd ő ha esetleg olyan gond van átirányít máshová?

17/F.



2017. márc. 19. 20:41
 1/4 anonim válasza:
Szia,lehet zsirmirigy ill.joindulatu ciszta is. De en elmennek orvoshoz,viszonylag gyorsan. Haziorvos,aki adhat beutalot mell uh-ra,ill.maganrendelesen napokon belul megcsinaljak. Azt hiszem 30 ev alatt nem csinalnak meg mammografiat. Edesanyadnak szoltal rola?
2017. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocs,most neztem,h.fiu vagy. :) az F-rol rogton a female-re gondoltam. Uh neked is jar. Hajra.
2017. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tini fiúk körében általános tünet is lehet és a mirigyek és a hormonháztartás megváltozása is okozhatja. Amennyiben nem nagyon fájdalmas, és a mérete nem különösen, nagy nem lesz gond de orvosnak meg kell mutatni.Nem szégyen, nem te vagy az egyetlen. Első körben háziorvos, majd ő tovább küld ultrahangos vizsgálatra ha szükséges biztosra menni.
2017. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta voltam háziorvosnál, azt mondta ez természetes, ha meg nem múlik el, akkor menjek vissza. :)
2017. márc. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!