Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezt a fitymaszűkületem okozza?

Ezt a fitymaszűkületem okozza?

Figyelt kérdés

Fitymaszűkületem van, de nem szokott fájni. A bőr nehezen ugyan, de hátrahúzható.

Eddig két lánnyal szexeltem, és mindkétszer mellékheregyulladást kaptam, és a fitymám is fájt. Aktus közben viszont egyáltalán nem éreztem fájdalmat, csak 1-2 nappal később.


2017. márc. 26. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. De nem vagyok orvos, aktus közben viszont talán normális is, hogy a felfokozott állapot miatt, kevésbé érvényesül főleg az enyhébb fájdalom mint inger. Ez magyarázhatja, hogy a fitymád is miért csak utána fáj, illetve logikus, hogy ilyenkor erősen igénybe van véve.

De a mellékhere gyulladással szerintem nincs összefüggésben.

2017. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szetintem nem.De jó lenne ha urológushoz elmennél és utánajárnátok mi az oka a gyulladásnak és ha elég enyhe a fitymaszűkületed lehet krémmel kezelni is lehet
2017. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!