Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacson tesztoszteron szint?

Alacson tesztoszteron szint?

Figyelt kérdés
Sziasztok, aztveszem észre magamon hogy bármilyen ejakuláció után teljesen kimerült vagyok és dekoncentrált ,nem tudok hosszútávú terheléseket végigvinni amiket előtte gond nélkül (Pl kerékpározás, futás..stb) és ez nagyon zavar mivel fitt életmódot hajtok végbe és fontos hogy mentálisan és fizikailag feltöltött legyek. Arra gondolok,hogy mivel ejakuláció után történik ,hogy vagy nagyon leesik a tesztoszteron szintem vagy nagyon lassan töltődik vissza, habár szerintem az utóbbi mivel kb 1-2 napig tart ez a kimerült állapot. Körülbelül ez azóta van amióta van spermám (13-14 korom óta). Van valami ötletetek mielőtt elmennék az orvoshoz? 16/F
2017. ápr. 1. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
talán ha kevesebbet kezelnéd magad?
2017. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan kerülöd a koleszterinben gazdag ételeket. Anélkül meg nincs tesztoszteron!
2017. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Örülök ha megvan hetente 2x a maszti

#2 Odafigyelek az ételekre és nem eszem mindenféle bolti készitményeket

2017. ápr. 1. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
a sport is jót tesz a tesztorszteronszintnek, a füvezés pedig árt neki.
2017. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ezt nem tudtam! Kicsit meg is lep, hogy a koleszterin a bolti ételekben van! Hóttig tanul a zember!
2017. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy leesik a tesztoszteron szinted ? Mivel méred ,mert ehhez vérvétel szükséges,és labor vizsgálat .

Sokat kivánsz magadtól,és ezt az állapotot a stressz csinálja .

Akinek ilyen gondjai vannak ejakuláció után,az hogy képes majd utódot nemzeni .

2017. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!