Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony tesztoszteron szint...

Alacsony tesztoszteron szint esetén melyik hormonokat kell nézetni?

Figyelt kérdés
Melyik hormonokat nézessem meg, ha alacsony tesztoszteronszintre gyanakszom? Szinte biztos, hogy pajzsmirigy alul működésem is van, ezeket is fogom vizsgáltatni. 19F
2016. máj. 5. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Hat nem tudom, hogy tudod-e de a tesztoszteron is egy hormon, szoval ha alacsony tesztoszteron szintre gyanakszol, akkor a tesztoszteron szintedet kell megnezetned:D


Viszont en ugy tudom, hogy erre haziorvos nem tud beutalot adni, csak endokrinologus.

2016. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a szmájlis, kioktató, alulinformált válaszodra voltam kíváncsi, hanem a konkrét hormonok nevére amit ki kell vizsgáltatnom. Azzal te ne foglalkozz, hogy én hogyan tudom ezt megnézetni. Szó szerint az érdekel, hogy pl. a pajzsmirígy fT3, fT4, TSH-hoz hasonlóan melyik hormont/hormonokat kell nézetni a tesztoszteron esetén...
2016. máj. 5. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

Bocs kérdező,de ha elolvastad a szabályzatot,akkor tudnád itt nem orvosok ülnek ,nem lehet várni tökéletes választ.

Te vagy itt a kioltató,és nem az,aki neked segiteni próbált .A dokit is oktasd ki,hogy mire gyanakszok ,és milyen vizsgálatokra küldjön .Imádják az ilyen pácienseket .

2016. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!