Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkezdtem pattanásos lenni...

Elkezdtem pattanásos lenni egyre inkább, és az arcomon, mellkasomon, hasamon erőteljesebben szőr jelenik meg. Rendszeresen végzek súlyzós edzést már vagy öt éve, de ilyen még nem volt. A magasabb tesztoszteron szint okozza? 23/F

Figyelt kérdés
Az lehet hogy csak most kezdett el jelentősen megemelkedni tesztoszteron szintem 23 évesen? Van olyan is amikor éjjel nappal a szexen jár az eszem, nem élek párkapcsolatban. Vagy mit jelentsen ez? Mitől lehet?
2017. ápr. 8. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, vagy egyszerűen későn érő vagy és mostanra jött ki
2017. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, mitől lehet. El kellene menned orvoshoz. Legelőször bőrgyógyászhoz, a pattanások miatt. Egész tinikoromat végig szenvedtem velük, tele az arcom hegekkel. A pattanásokat ne nyomkodd, ne piszkáld. Majd az orvos tudja, mit kell velük csinálni. Az edzéshez nem értek, fordulj orvoshoz, mindenképp ezt tanácsolom! Javulást neked.
2017. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!