Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon érzékeny makk ellen mit?

Nagyon érzékeny makk ellen mit?

Figyelt kérdés
Tulerzekeny a makkom, sokszor hozzaerni is rossz, es szexbe is hamar elmegyek emiatt. Hogyan lehetne normslis szintre csokkenteni az erzekenyseget? Nektek mi valt be? F/20

2017. ápr. 11. 08:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
A te haverodnak más gondja van, ha másfél órán át kefél. Én is körbe vagyok metélve, de ha kell 5 perc alatt elmegyek.
2017. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Használd tobbet es hosszabban

Tizenparevesen nekem is extra érzékeny volt de minél tobbet használod annál kontrollalhatobbak lesznek az érzések

A körülmetélés butaság. A fitymanak funkciója van. Kar lenne erte.

2017. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
A metélést én sem javaslom!
2017. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

Az ember megalkotásánál semmi felesleget nem csinált a természet .A szexet sem azért találta ki,mert olyan kellemes tud lenni . A fajfenntartás,utód nemzés az elsődleges célja .

Ezt a feladatot bizony a fiatalokra bízta .Ebbe a korba a legjobban termelődik a tesztoszteron,érzékeny a makk,gyorsabban következik be az elélvezés .A természet péniszt tekinti a legfontosabb szervnek,a faj fenntartás miatt.Az agy erre különösen ügyel is . Hosszasan lehetne erről írogatni,de mindenkinek ott a lehetőség ennek utána olvasni .Kérdező örüljél hogy ilyen gondjaid vannak,és eljön az az idő,amikor még vissza sírod ezt !!

Feleslegesen ne csonkíttasd meg magad ,ne dörzsöld a makkot,ezt sok esetben lehet itt olvasni

A vakbél a nyirok rendszerhez tartozik .Valójában egy szűrő.Ilyen szűrőből nagyon sok van a testünkben .Vannak szerveink,tesztrészeink amelyekből 2 van

Ha bármelyikből 1 et el kell távolítani,attól még lehet teljes értéküen élni .Lásd,here .De pénisz nélkül kicsit gáz lenne már .

2017. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Minek kéne egy (még ha minimális) rizikóval járó műtéten átesnie a kérdezőnek, amiből a felépülés fájdalmas (nemcsak az érzékeny makkja miatt, hanem mert egy hatalmas vágott seb van a péniszén), és egy teljesen normális, jól működő testrészét távolítaná el véglegesen?


Gondolom 69%-os fetisiszta barátunk arra nem gondolt, hogy a fitymát lehet hátrahúzni is és akkor kontrolláltan lehet a makkot megismertetni a külvilággal...

2017. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson körülmetéltetni magad! Én nem is tudom mit csinálnék ha a párom nadrágjából egy fityma nélküli pénisz kerülne elő.. Oké, ha olyan, hogy eü-i probléma miatt muszáj volt eltávolítani, megérteném.. De hogy csak úgy... Neeem. Maszturbálj és szexelj többet!
2017. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!