Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az egyik meleg barátom,...

Az egyik meleg barátom, passzív, aktív nemi életet él. Multkor hasmenést kapott és arra kelt h be wc-zett az ágyba. Ennek lehet köze az aktív anális szexhez? Elmondása alapján még soha nem fordult ilyen elő vele.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Gondolj kicsit bele a dologba...

Amikor eszel, és nyelsz, az egy kellemes folyamat, igaz? Nem igényel erőlködést, megrázkódtatást.

Ha elkapsz valami hányásos nyavalyát, és öklendezned kell, akkor görcsöl az egész nyelőcsöved, és ha jobban megvisel a dolog napokig nem is tudsz utána normálisan nyelni.


Pedig csak annyi történt, hogy egy testnyílásnak, ahol minden részlet, minden izom arra van kialakítva, hogy kívülről befelé vigyen dolgokat, ellentétes irányú mozgást kellett kényszerűen végeznie.


Miért viselné meg a végbelet kevésbé ugyanilyen rendellenes behatás?

Az volna a fura, ha nem károsodnának az izmok

2017. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

de persze az ilyen dolgokról nem beszélnek azok, akik kampányolnak, hogy a homoszexualitás természetes dolog.

Nem, egyáltalán nem az. És pontosan emiatt nem az, mert biológiailag, testileg nem az...

2017. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
#1-es belülről kifelé, és egyébként nagyon helyes a válasz. Mindent leírt!
2017. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

a második gondolat még a nyelés példázathoz tartozott.

a végbél az belülről kifelé, persze, de hát ezt minden ember tudja, ott már azért nem részleteztem :D

amúgy kösz az elismerést :)

2017. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
65%

Èrdekes 6 ève szexuális életet élek.

Passzív vagyok és velem sosem történt ilyen, de talán majd 60 èvesen ki szökhet egy halk puki, semmi több.

Te màsodik kommentelő te talàn biològia professzor vagy? Vagy a teremtő? Csak egy napra meleg lennèl ès nem ìgy vèlekednèl..

Homofòb köcsögök

2017. ápr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamo77db ***** válasza:
100%
És amikor a lányoknak erőltetik be a popsijába, az miért más? Nem tudom, én toleránsabb vagyok valahogy és senkit nem tudok zsigerből gyűlölni azért, mert más! A melegek is lehetnek ugyanolyan értékes emberek, mint a heterók!
2017. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy nem vagyok meleg, csak toleráns.
2017. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
XD
2017. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!