Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét mindennel...

Fitymafék műtét mindennel együtt 70-80 ezer vagy erre még rájön a + vizsgálat, megbeszélés, utána 1-1 extra vizit. Stb ?

Figyelt kérdés

Igen, ott van az ingyenes, de nekem se a tapasztalatom nem jó a magyar állami kórházakkal szemben, se kedvem nincs ott feküdni ahol nincs vakolat, hámlik a fal....

Inkább spórolok fél évig és megyek magánhoz.


2017. máj. 1. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nézem le ezt a műtétet,de ez is olyan már,mit egy köröm levétel .
2017. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha lehet választani a koszos, hideg és nővértelen kórház és a fizetős kórház között, akkor bocs ha nekem vannak igényeim!


Múltkor voltam kb. 2 hete kórházban, csak egy alap vizsgálatra kellett bemennem.

Wc papír nem volt! Kéztörlő, vagy szárító nem volt.

Elszívó sem volt, ami nem lenne baj, de, hogy felmosva sem volt aznap az is tuti!

Szóval én ebből kiindulva inkább műttetném meg magam egy mentőben, mint ott!

2017. máj. 1. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Csináltasd akkor meg fékalávarrással! Sokkal korrektebb és olcsóbb megoldás, és még a végeredmény is sokkal szebb és esztétikusabb amit így kapsz, mint a többi, kórházas módszerrel! A gyógyulási idő alatt pedig ugyanúgy önkielégíthetsz, ahogy eddig, sőt, az kötelező is, mégis meg lesz oldva a féked,és szép lesz! Nekem is így csinálták, maximálisan meg vagyok elégedve!
2017. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!