Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urologiai vizsgalat milyen?

Urologiai vizsgalat milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

33 eves vagyok, kb 1 eve bedagadt egykik herem, amire kaptam gyogyszert, el is mult, minden oke lett. Akkor csak herem vizsgaltak. Elhataroztam, hogy elmegyek majd rendszeresebben vizsgalatra (meg sose voltam). Mire szamitsak? Hogy es mit fognak csinalni?

Koszi valaszokat!



2017. ápr. 15. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elviselhető, de kissé kellemetlen. Valószínű, hogy a prosztatádat is megnézik a következő formában: kisterpeszben erősen lehajolni, és e pozícióban nyúlnak fel kitapintani a prosztatát. Szerintem ezt a kis kellemetlenséget az egészség érdekében el kell viselni.
2017. ápr. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es tobbi resz hogy zajlik?
2017. ápr. 16. 06:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fentieken kivül küldhetnek laborba vérvételre .

Lehet hasi ultrhang vizsgálat is .A heréket is megnézhetik így .

2017. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Beutaló nem kell.


Orvos beszélgetéssel kezd,majd ha elmondtad mi a gondod megkér menj át a vizsgálóágyhoz(sok helyen ez egy elfüggönyzött helység),ott nadràgot,boxert térdig lehúzod ágyra felfekszel heréket kézzel áttapintaja,fitymát hátrahúzza,pénisz egészèt is kézzel áttapinthatja és ha a heréddel van baj akkor azt ultrahanggal megnézheti,kiküldhet a mozsdóba üvegcsével hogy vizeletmintàt adjál.Plusz ha herét,fitymàt megnézte leszállsz az ágyról,ággyal szembe állsz,pici terpesz, vazelint ken ah ujjára és a prosztatàt megnézi(1 ujjal végbeledbe nyúl)

2017. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a felnyulas mennyire para? Milyen erzes?
2017. ápr. 16. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fáj a felnyúlás,mert vazelint ken az ujjára,csak kellemetlen olyan érzés mintha kakilni kellene.Meg ha vizsgálat után nem tudod a feneked megtörölni akkkor csuoa trutymó lesz a boxerod.
2017. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!