Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Help! Mi lehet ez a péniszemen...

Help! Mi lehet ez a péniszemen? (kép lent)

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra jelent meg,valaki nem tudja mi lehet ez? Balanitisz nevű betegségen volt 3-4 hónapja és pont annak a helyén van.Kell aggódnom? kértem már időpontot orvoshoz de 2 hét múlva kaptam csak,előbb kéne menjek?eléggé beijedtem hogy mi lehet ez

Köszi a válaszokat.


2017. máj. 2. 15:09
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép.

2017. máj. 2. 15:10
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem várnék 1 napot sem,hanem odamennék és beszélnék az orvossal .Beteget az orvos nem küldhet el sürgős esetben .

Ilyenkor a doki vissza küld a betegfelvételre,hogy iratkozzál fel,és majd hív.Számtalan esetben voltam már így .Ne a betegfelvevő döntse már el kinek milyen sűrgős orvosi ellátásra van szűksége .

2017. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez magánrendelés.Voltam már sima orvosnál és nincsenek jó tapasztalataim...
2017. máj. 2. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Menj el azonnal a bőr- és nemibeteg-gondozóba, ne várj egy napot sem! Ezt AZONNAL kezelni kell, nem két hét múlva! Hát hülye vagy te??
2017. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van,de a balanitisszel bőr és nemibeteg gondozóba voltam elsőnek és félre kezeltek,emiatt még elhúzodott és még nagyobb baj lett belőle..ezért nem akartam oda menni.
2017. máj. 2. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor más orvoshoz menj, mint akinél voltál!

Hovavalósi vagy, és hol voltál helyileg?

2017. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ahhoz kértem időpontot akinél később voltam és jó volt.

Akinél voltam elsőnek az szekszárdon volt.

2017. máj. 2. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!