Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom mit tegyek, segíthet...

Nem tudom mit tegyek, segíthetek valahogy a páromon? Kis pénisze van és még korai magömlése is.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem,imádom, már 4 éve együtt vagyunk. De nem érzem jónak a szexuális életünket. Számomra kicsi a pénisze, kb 12 cm lehet ( bár sosem mértem), amivel még nem lenne akkora nagy probléma, de ahhoz képest hogy körül van metélve neki, az effektív szexuális együttlét az kb 3-4 perc...

Orálisan és kézzel persze odaadóbb, de nekem meg sokkal több idő szükséges a csúcsig és nem mindig tudja kivárni azt ( gondolom azért is mert korán fekszik mert elég korán kel munkája miatt és este már fáradt)..


Tényleg nem tudom mit tegyek már...sosem mondtam egy rossz szót sem semmire,mindig pozitívan viszonyulok felé, biztatom, imádjuk egymást nagyon de ez számomra már kezd kevés lenni néha... Mivel a szex nem elég jó...


Esetleg valami ötlete valakinek, ami tényleg építő jellegű? (olvastam már utána is dolgoknak de nem igen találtam hasznosnak, a késleltető technikák is csak kb 1 percet segítenek...)


Köszönöm előre is, már tényleg kezdek kétségbe esni kicsit... Mert imádom de ez kezd kevés lenni számomra.



2017. máj. 13. 21:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát hüvelyi orgazmust nem tudok elérni szex közben vele mert kb 3 perc alatt végez... Az orális szexnél pedig sokszor ott sem tudok eljutni addig,mivel nekem kicsivel több idő kell az orgazmusig kb 5-10 perc, ő pedig sokszor kb esetek felénél legalább azt nem várja meg amíg végzek... felizgat majd beteszi és 3 perc múlva ő végez...

Hüvelyi úton szerintem meg még több idő kéne nekem mert ( szerintem a méretei miatt de lehet az én hüvelyem erzeketlenebb) kevésbé érzem, mikor bennem van...

2017. máj. 14. 17:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha este fáradt, meg kellene reggel próbálni. Én is úgy vagyok vele, reggel sokkal jobban megy , sokkal tovább birom.
2017. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bocs aki nem tudná,főleg nőknek szól .A férfiaknál a merevedés beálltától pörög az idő .Ha az aktus ideje meghaladja a 3 percet,már nem beszélhetünk korai magömlésről .Hogy eljuss a csúcsra gyorsabban,ahhoz neked is többet kell tenni .Olvassál ez irányú szakkönyveket is,néha .

Az előjáték során a férfiak ingerlése,egyre közelebb viszi őket az elélvezéshez .

2017. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A korai magömlék azt jelenti, hogy a pasi KÉPTELEN 10-15 másodpercnél tovább erekciót produkálni, mert elélvez azonnal.

A 3 perc tökéletes, csak technikát kell tanulni.

2017. máj. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

"felizgat majd beteszi és 3 perc múlva ő végez... "


Ürítőedénynek HASZNÁL....


Egyesemet olvastad? Vagy azt se? Ennyire buta embert... Mire vársz? Miért nem hagytad még ott? Ennyire igénytelen vagy, hogy ürítőedény szerep is megfelel??

2017. máj. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"felizgat majd beteszi és 3 perc múlva ő végez... "


Ürítőedénynek HASZNÁL....


Egyesemet olvastad? Vagy azt se? Ennyire buta embert... Mire vársz? Miért nem hagytad még ott? Ennyire igénytelen vagy, hogy ürítőedény szerep is megfelel??


És ez 4 éve már, komolyan? :DD Miféle buta nők vannak.... Zsák a foltját.

2017. máj. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A 3 perc tökéletes, csak technikát kell tanulni."


14 # nálad lehet. 3 perc alatt élvezzen el anyád, gondolom így hoztak össze téged.

2017. máj. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!